reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Ledwo dycham...
Drotka kciuki tu ściskam- nic innego robić nie mogę więc ściskam mocno!
Minisia Tobie się na pewno poukłada dobrze. Jak moja Babcia mawiała, nie znajdzie ten, co nie szuka. Powodzenia!
Kaka ależ Hania konsumpcyjna istota... ;-):-D U nas jakoś temat prezentów, Mikołaja, choinki totalnie nie gra roli. Tuśka mówi, że ma juz wystaczająco zabawek i nie chce nowych:nerd:

Kto tam nie miał ospy i się nie szczepił, niech to zrobi raz-dwa! Gorączka mi dopiero dzisiaj zelżała, ale głowa nadal naparza.
U dorosłych to jest koszmar istny. 2 noce nie spałam. Wiem, że zarażam dopóki sie strupy nie zrobią. Zaczynają się robić więc myślę, że polecimy normalnie.
W konsulacie bardzo podziękowali za dojrzałe podejście i nie zarażanie połowy klientów- załatwią ten paszport:)
Trzymajcie się!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej laski.
Czasu ciągle brak. Ale w skrócie. Po wszystkich testach, badaniach itp. u Kacpra stwierdzili nadpobudliwość psychoruchową bez zaburzeń koncentracji. Generalnie zaczynamy terapię IS i mam nadzieję, że coś pomoże. Oprócz tego zajęcia z psychologiem w przedszkolu i zalecenie zmiany przedszkola z mniejszą liczbę dzieci. Problem w tym, że w kątach nie ma innego przedszkola, poza państwowym, gdzie mogę próbować wcisnąć Kacpra na przyszły rok. Eh.

Poza tym jak zostało już dawno ustalone jestem wyrodną matką, która nie kocha swoich dzieci i chętnie się ich pozbędzie. A tak serio, to po prostu mam momenty gdy potrzebuję z siebie wszystko wyrzucić, poklnąć powyzywać i słownie pozabijać wszystko co się rusza. Ot taki ciężki przypadek. Więcej tu wyżalać się nie będę, bo najwyraźniej nie jest to mile widziane.

Minisia uważam, że super zrobiłaś i podziwię Cię, bo jesteś bardzo dzielną babką!

No to koniec moich wywodów, dzieci wzywają....
 
EVELAJNA wspolczuje i zdrowka zycze ,oby jak najszybciej ci to minelo .

MARMA jak dla mnie to mozesz pisac jak bardzo ci zle i jak masz dosc codziennosci i dzieci bo ja nie mam nic przeciwko,wrecz nawet w twoich wypowiedziach widza sama siebie wiec wiem kochana co przezywasz a jak ktos sie z tym nie zgadza to to kichaj,kazda z nas jest inna.Jedna rewelacyjnie sobie radzi ze wszystkimi obowiazkami a druga sobie radzi ale inaczej co nie oznacza ze ta kobieta jest zla matka.Ty bys nawet nie chciala wiedziec jak ja czesto mam dosc swoich dzieci,codziennosci i zycia,ale trzeba zyc dalej i mimo ze ja upadam co chwile,to trzeba wstac i i sc dalej nawet jak nie mamy na to ochoty.3 mam kciuki za dobre samopoczucie .Jak masz ochote to wal nam tutaj co ci na watrobie lezy a nie przejmuj sie to czy komus sie to spodoba czy nie :tak:.
A ty pracujesz? czy w domu caly czas?.

Ja mam nadzieje ze mi z ta praca wyjdzie i na dniach zaczne pracowac i troche odzyje :tak:.
Co to jest ta terapia IS bo ja we wtprek ide z oliwka do pedagoga ,pozniej do psychologa i byc moze za jakis czas Oliwka tez bedzie miala jakas terapie bo ona tez jest nadpobudliwa tak stwierdzila neurolog ale zobaczymy co powiedza psychologowie .

U nas sa dziadki,dzis po 17 jada a my z dziecmi do magiczej jedziemy jak dziadkow odprowadzimy na pks aby sie dzieci pobawily bo oliwka bedzie przezywala wyjazd dziadkow :-(.
Milej niedzieli
 
Dorotka - IS to integracja sensoryczna.
marma - oj nie obrazaj sie i nie bierz do siebie :-)

U nas nic novwego. Z wyjatkiem postepow Lilki w razkowaniu i wspinaniu sie i stawaniu. Mloda ostatnio czuje sie juz calkowita jednoscia z mama i nie da nic odsapnac. Maciek zaczal za to chodzic na basen z przedszkola. A ja jutro mam rozmowe z jego wychowawczynia, bo mnie poprosila.
 
Haj babencje, wrocilam z pracy i padam na pyszczek... Mlodzi na mnie czekali az dostana buziaka i padli spac. Przed zasnieciem byly placze "gdzie prezenty" (dla stasia 4 dni to juz) Biedny siedzi juz 4 tygodnie w domu, najpierw dostawal sterydy w postaci inhalacji (berodual i pulmicolrt) a juz 2 tydzien klacid i dupa blada, dusi sie w nocy, kaszel ma odrywajacy taki ze azmnie pluca bola jak to slysze, ale po co zrobic przeswietlenie...rece opadaja, mam nadzieje ze to ostatni juz tydzien chorob i pojdzie do przedszkola, bo szaleje juz w domu, wszystkie mozliwe zabawy juz mu sie znudzily i wymysla cuda:-)
Zosia na szczescie zdrowa, wiec przynajmniej zaleglosci w szkole nie ma.
Ja za to 15 mam egz z profilaktyki uzaleznien, niby latwe i przyjemne ale tyle tego ze nie wiem kiedy sie tego wszystkiego naumiem :-D


Trina ja zawsze mowilam ze poki dziecko malenskie, wtedy czlowiek ma najwiecej czasu:-D

Marma, no prosze cie...doroslymi ludzmi jestesmy, ty masz prawo pisac co ci sie tylko podoba, mi nie musi sie to podobac i moge wyrazic swoje zdanie....

Dorota to ja trzymam kciuki za prace:-) My mamy w styczniu znowu psychologa, i powiem szczerze ze juz sie doczekac nie moge.

Evelajna, kuruj sie kobieto, ja szczepiona bylam ale nie mam 100% pewnosci ze ospe przechodzilam (odre napewno) a ponoc szczepionki po jakims czasie nie dzialaja...dobrze ze u mnie juz oba robaki przechodzily wiatrowke.

Minisia, i ja zycze zeby ten wybor byl tym ostatnim i najlepszym. Powiem szczerze, ze gdybym teraz zostala sama (w sensie maz mnie zostawil czy cos w ten desen) to juz bym chyba nie szukala:no: Podziwiam za wytrwalosc i ze ci sie chce, ja odpuscilabym z czystego lenistwa:-D


Dobra spadam juz, wszamalam wlasnie czekolade Stasia...a du.pa rosnie....Od 1 stycznia przechodze na diete :)-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D)
Dobrej nocki
 
MAGDA dzieki i zdrowka dla Stasia:tak:,moj Alanek rok temu tez tym samym byl inhalowany i to kilka miesiecy i powiem Ci szczerze ze srednio_Od jakiegos czasu zas mi kaszle ale to takie napadowki ma i nie wiem czy go inhalowac? czy to wogole ma sens? Zauwazylam ze jak moj Alanek intensywnie sie bawi w zabawe ktora wymaga od niego wysilku to po zabawie lub w trakcie mi kaszle,taki wiecie kaszel napadowy ,duszacy,tak jakby kaszlal ze zmeczenie,Czasem serio mysle ze on moze miec cos astmatycznego .


Wczoraj dziadki pojechali,ze wzgledu ze my po ich wyjedzie odrazu do magicznej krainy pojechalismy to oliwka jakos to lagodniej przezyla,choc ogolnie nie ma nastroju nawet dzis bo dziadkow nie ma
unhappy.gif
,co sie dziwic dziecko teskni za dziadkami
eek.gif
eek.gif
.
Ja zaniedlugo wybywam z domu bo mam dzis wiele spraw do zalatwienia.Milego dnia
yes2.gif
.
 
helo kobitki ale ten czas leci mamy już grudzień!!!! jeszcze 18 dni i pstryk:-D:-D:-D:-D

Dorotka super trzymam kciuki aby Ci z tą robotą wypaliło!!!! mi też by coś takiego odpowiadało:tak::tak:

Domi nie nam tu oceniać i osądzać. Każdy jest kowalem swojego losu:tak::tak::tak: bo łatwo mówić jak się nie jest w takiej samej sytuacji:tak::tak: grunt to się nie cofać a iść do przodu, choć nie zawsze po trupach:-D:-D:cool2::rofl2:

Evela o jaaaaa to ładnie cie wzieło z tą ospą!!!!

Marma a pisz kobieto bynajmniej czytając Ciebie wiem że nie jestem sama.

Magdasf a dlaczego nie chcą zrobić prześwietlenia??? a może ten klacid nie działa??? Mój mały ma na niego uczulenie:tak::tak: a z tego co kojarzę to twój mały często ma ten klacid:sorry:

Kaka ojjj matka to jak ty chowasz. Szafy masz wysokie to tam wciskaj:tak::tak:

Danusia jak po rozmowie??

Natusia platfus powiadasz hmmmm moja mama zawsze nam mówiła łazić na boska:-D:-D często różniego rodzaju zabawy stopami pomagają np chwytanie paluszkami przedmiotów, kurczenie paluszków itp. A lekarka żadnych wskazówek nie dała?

Tralalalalla a my mamy psiaka:))))
W sobote późnym wieczorkiem przytargałam do domciu maleńką sunie:)) Babka mówi że to mix mama pekińczyk tata sznaucer. I fakt jak byłam po nią jakiś pekińczyk tam była, ale widziałam też tam yorka i jeszcze coś innego tam szczekało. A dziś jak byłam u weterynarza babka nie jest 100% pewna ale bardziej jej to wygląda na shih tzu:))) Lol mieszanka wybuchowa mi wyrośnie. No i jest mniejsza niż mówiono bo ma jakieś 4 tyg nie 6:tak::tak: dlatego nie mogłam jej jeszcze zaszczepić. No i nocki mam zerwane:eek:
A o to nasza Lady
399202_493275117383842_540961601_n.jpg
 
CZARNA dzieki :tak:,kciuki napewno sie przydadza.


OOOO ja jaki ladny piesek,raczej suczka:-D:tak:, a jak ta PIEKNOSC sie wabi??????????Jest slodka naprawde :tak:I jak dzieci? pewnie ucieszone???????.


Ali spi,oli maluje,ja zupe robie,Sprawy pozalatwialam,dzieci pohartowalam bo dzis zimno ,przynamniej mnie i moim dzieciom dzis bylo mega zimno
cool2.gif
.
 
Czarna sliczny piesek

Dorota trzymam kciuki za prace

Magdasf zdrowka dla Stasia a ty egzaminy napewno znow na 5 zdasz:tak:

Evelajna o rany to ciezka sprawa z Twoja ospa, ja to mialam tylko w pierwsz noc przed wysypaniem goraczke a potem luz, wracaj szybko do zdrowia juz!!


Ja juz dzis po pracy teraz przed swietami sporo roboty, ale to i dobrze bo za tydzien wyjazd to kaska sie przyda, tu do lekarza od pleckow, badania musze zrobic na tarczyce do tego umowilam sie na usg tarczycy i brzucha wiec troche sie posprawdzam.
Bedziemy spac w pensjonacie gdzie na dole jest fryzjer wiec napewno skorzystam a i ta babka ma kurs masazystki, juz sie ciesze:tak:

Nasza Lenka tez kaszle juz ze dwa tygodnie, najpierw byl to suchy kaszel, dawalam jej syrop a teraz juz zaczyna jej sie tam odrywac ale nie mija, dostaje takiego napadu np w nocy to z 5 minut ciagle kaszle, przeciez do lekarki z nia nie pojde, bo mi powie ze to bardzo normalne i ze samo przejdzie:crazy:
 
reklama
ULKA zdrowka dla Lenki.


U mnie dzis szal nianiek dzis byly 3 ,wybralismy taka mloda 23 lata ale jutro jeszcze jak ja rano ide do pracy to moj zostaje jutro z dziecmi,3majcie za mnie kciuki jutro od 9
biggrin.gif
,jutro tez musze dopytac mojej szefowej co i jak ze mna,czy wogole mam liczyc na ta prace czy nie bo ja tez musze sobie wszystko poukladac,ale obadamy jutro co i jak sie dowiem
biggrin.gif
 
Do góry