reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2010 - zaczynamy z Dukanem

olapolap

KAROL '07, PAULINA '10
Dołączył(a)
2 Listopad 2008
Postów
2 196
Miasto
Łódź
Witajcie :-D

Dieta Dukana robi sie ostatnio bardzo popularna (co tez widac na naszym forum ;-)), dlatego proponuje wspolne rozpoczecie dietki w piątek 1.10.2010. Jak sie znajdzie kilka osob, to bedzie nam razniej :-D Termin jest na razie dosc odlegly, wiec spokojnie zdazymy sie zaznajomic z ta dieta, zgromadzic przepisy, moze wspolnie ustalic jadlospis... Szukam chetnych :-)

Na razie do wspolnej walki z kilogramami zglosily sie:

atfk

  • do zgubienia 3-5 kg
izi85

  • masa wyjściowa 73 kg

  • do zgubienia 10 kg
Justa_82
  • masa wyjściowa 70 kg
  • do zgubienia 8.5 kg
krewetka

  • do zgubienia 7 kg

marczelitto85
  • do zgubienia 10 kg

monia_l

  • do zgubienia x kg

natusa1988
  • do zgubienia x kg
olapolap

  • masa wyjściowa 60.2 kg

  • do zgubienia 10 kg
yenefer

  • od czerwca udało się zgubić 15 kg

  • do zgubienia 5 kg

Znachorka
  • do zgubienia x kg


NOWE DZIEWCZYNKI! Jesli chcecie żebym dopisała Was do listy to proszę o PW :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Chętnie sie przyłączę ! Już raz dzięki dukanowi schudłam , ale przerwałam bo za szybko mi spadała waga . Do zoabczenia 1 października !
 
I ja zabieram się za siebie od dłuższego czasu , ale samej to jakoś bez wsparcia marnie to idzie. :sorry2:Dlatego i mnie będzie miło dołączyć do grona dukanek.:tak::-)
 
Witajcie :-D

Dieta Dukana robi sie ostatnio bardzo popularna (co tez widac na naszym forum ;-)), dlatego proponuje wspolne rozpoczecie dietki w piątek 1.10.2010. Jak sie znajdzie kilka osob, to bedzie nam razniej :-D Termin jest na razie dosc odlegly, wiec spokojnie zdazymy sie zaznajomic z ta dieta, zgromadzic przepisy, moze wspolnie ustalic jadlospis... Szukam chetnych :-)

A koleżanka to już o Nas zapomniala???
 
Na razie stworzylam liste naszej czworki, ktora sie dotad zglosila ;-) Moze bedzie nas wiecej - wszystkich goraco zapraszamy :tak: Jesli chcecie sie podzielic informacja ile kg chcecie schudnac, to prosze o pw (uaktualnie liste). Mozecie pisac same kg do zrzucenia albo kg i mase wyjsciowa - to juz jak wolicie :-)
 
reklama
To i ja witam ;-)
Na diecie jestem od 24 sierpnia (razem z mężem) co nas wzmacnia
Ja straciłam już 5,5 kg, w sumie już jest ok ale chce zejść do 60- teraz ważę 64 kg...
Jak dla mnie najgorsze są pierwsze 3 dni, a potem już ok, ja się przyzwyczaiłam do jedzenia nabiału ;-) życzę wszystkim wytrwałości i powodzenie- jestem z Wami ;-)
 
Do góry