reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2010 - zaczynamy z Dukanem

Chcialam nieco napisac o moim dietowaniu sie ;-) Wynikow porazajacych nie ma, bo moze spadlo mi z 6kg, ale moje BMI od poczatku bylo w normie i chodzilo mi tylko o zredukowanie pociazowej tkanki tluszczowej. Brzuszek, pupe i uda (i piersi :-() mam mniejsze, wiec chyba troche poskutkowalo hehehe Z kolei maz przez te 2 miesiace i 3 tygodnie stracil prawie 10 kg :-) Niestety po miesiacu diety zaczelam krwawic, a potem plamic i plamie do dzis :-( Jedzenie dukanowe moze nie wychodzi mi jakos zabojczo pyszne, ale daje sie je jesc. Najbardziej lubie zupy, bo one akurat smakuja tak, jak przed dieta. Rosol, czy zupa krem z pieczarek........ mmmmm........ Zdazaja mi sie kryzysy, wtedy podjadam 'niezdrowe' rzeczy. Czuje jak bardzo brakuje mi tluszczu (kotlet schabowy smazony w glebokim tluszczu....), ziemniakow (!) i prawdziwej czekolady (ta dukanowa nigdy mi nie wyszla, a poza tym nie lubie smaku mleka w proszku). Fakt faktem, ze deser w postaci joguru naturalnego ze slodzikiem i aromatem, czasem przerobiony na galaretke poprzez dodanie zelatyny, jest naprawde niezlym wynalazkiem :-D Ale przydalaby sie do tego niezdrowa, czekoladowa polewa :-D:-D:-D Na swieta robie przerwe w diecie, a co po nowym roku to nie wiem - moze przejde do 3 fazy? Startowalam z bmi 22.4, a teraz mam 20.2 i moze wystarczy ;-) Chociaz nie wiem, czy sie M zgodzi, bo on by chcial spasc z masa ponizej 80kg ;-)Jeszcze kombinuje zeby nie rezygnowac na razie z diety, bo mam wrazenie, ze jeszcze mi sie nawyki nie utrwalily i szybko wroce do zamawiania pizzy czy kfc co drugi dzien tylko dlatego, ze nie chcialo mi sie isc do sklepu :baffled: No i moze warto byloby po Nowym Roku dodac do diety jakies cwiczenia fizyczne... Musze sie jeszcze zastanowic ;-)


A Wam jak idzie odchudzanie??
 
reklama
a to już wiem co u Ciebie.

Ja przeszłam na III F ze względu właśnie na podjadanie. :sorry2:I o dziwo waga leci w dół. Może nie tak ładnie jak na II F, ale po maluśku, po maluśku.:tak:
Ziemniaków mi nie brakuje, chleba też. :no:Wręcz te rzeczy mogłyby dla mnie nie istnieć. Szybko zasycam głód ( choć go nie odczuwam) . Wystarczy np. kotlet mielony i sałatka z pomidorka, szczypiorku polana jog. naturalnym. i napchana jestem jak balonik.:tak:
Ćwiczyć nie ćwiczę, nie mam na to czasu.:-p


olapolap BMI masz prawidłowe.:tak: Zamiast się katować przejdz do III fazy utrwalić to co osiągnęłaś.:tak:
 
dziewczyny mogłby mi ktos tak po ludzku wytłumaczyc o co chodzi z tymi fazami np 1/1, 5/5
ja mam do zrzucenia 9-10 kg po ciazy
ile trwa dni kazda faza i ile mozna jesc ?
czytam o dukanie w necie ale tam jest tak poplatane ze nie jaze :-(

a moze ma ktos np przepisy na kazda faze ?

bardzo prosze o info ma e-maila

gonzaless@vp.pl

z góry dziekuje i przepraszam ze taki tłumok jestem :-(
 
witajcie,

czy mogę do was dołączyć?:sorry2: Na Dukanie jestem od 2 stycznia, waga wyjściowa 77 kg:-( obecnie 72,1 czyli 5,2 kg mniej:-)
 
Lista mamusiek zgłoszonych w październiku 2010r.:-)
I tu m.in. JA.:-D

Justa_82
  • masa wyjściowa 70 kg
  • do zgubienia 8.5 kg

Kiedy to było.:-D:-D:-D
Obecnie skromnie pochwalić mogę się, że dobiłam do 57,9 kg - 58 kg:-D:-D I tak sobie stoję od stycznia.:-)


A co u Was Dukanki? Zameldujcie jak wam poszło, czy się udało.:tak::-)
 
Do góry