reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2010 - zaczynamy z Dukanem

reklama
Hej.
Jednak nie wytrzymałam z tym czekaniem do 1 października i wystartowałam 9 dni temu.:zawstydzona/y: Pisałam o tym na forum, że zastanawiam się nad wcześniejszym rozpoczęciem, no i zaczęłam 20.09.2010.
Waga wyjściowa to 70 kg. Obrałam formę gubienia kg 5/5, czyli 5 dni czystych protein naprzemiennie z 5 z warzywkami.
Dziś jestem jetem na diecie 9 dzień. :tak: W I fazie uderzeniowej zgubiłam 2,7 kg. czyli ważę teraz 67,3 kg, bo od czterech dni mam zastój spowodowany wprowadzeniem warzyw i @, no i kilku grzeszków weekendowych.:sorry2:
Jeśli nie będzie wam to przeszkadzało chętnie nadal z wami będę kontunuowała dietę.:sorry2:Akurat w tym czasie znowu bedę na proteinach.
Proszę w tabelce uzupełnić ( jeśli zdecydujecie się mnie przyjąć) wagę do zrzucenia- 8,5 kg. :-)
Pozdrawiam :)
 
Kochane dziewczynki, zblizamy sie do 1 pazdziernika, jak tam z Wasza gotowoscia do zaciagniecia pasa? :-)

Ja planuje dla mnie i dla meza nastepujacy tryb:
Faza I: 5 dni
Faza II: 1/1
A u Was jakie plany???

Chcę dzisiaj ustalic menu na pierwsze 10 dni, bo wypadałoby zrobić wieksze zakupy przed rozpoczeciem dietki i zapieprzu uczelnianego :tak:



nie wiem czy dam radę .......ale mogę dołączyc???

Gorąco zapraszamy :-D Im nas wiecej tym razniej :-D

no kochane jak tam?????juz nedługo zaczynamy....mężowi proponowałąm bo nie dość ze mi trzeba zwalić co nieco to i on szczupłością nie grzeszy:))no ale on.......hahahah jak to facet kręci nosem chociaż jak mu poczytałam i ser można jeść to zaczyna się przekonywać hihi

Hehehe faceci ;-) Chociaz musze powiedziec, ze moj bardzo entuzjastycznie podszedl do dietki (no moze podchodzil dopoki nie dowiedzial sie, ze alkoholu nie mozna :szok:;-);-)) - postawil jednak warunek, ze to ja mam sie zajmowac ukladaniem menu i mowieniem mu co mozna a czego nie mozna. Damy rade :-D

Hej.
Jednak nie wytrzymałam z tym czekaniem do 1 października i wystartowałam 9 dni temu.:zawstydzona/y: Pisałam o tym na forum, że zastanawiam się nad wcześniejszym rozpoczęciem, no i zaczęłam 20.09.2010.
Waga wyjściowa to 70 kg. Obrałam formę gubienia kg 5/5, czyli 5 dni czystych protein naprzemiennie z 5 z warzywkami.
Dziś jestem jetem na diecie 9 dzień. :tak: W I fazie uderzeniowej zgubiłam 2,7 kg. czyli ważę teraz 67,3 kg, bo od czterech dni mam zastój spowodowany wprowadzeniem warzyw i @, no i kilku grzeszków weekendowych.:sorry2:
Jeśli nie będzie wam to przeszkadzało chętnie nadal z wami będę kontunuowała dietę.:sorry2:Akurat w tym czasie znowu bedę na proteinach.
Proszę w tabelce uzupełnić ( jeśli zdecydujecie się mnie przyjąć) wagę do zrzucenia- 8,5 kg. :-)
Pozdrawiam :)

Hej :-D Niecierpliwa jestes :-D Oczywiscie nie wyrzucam Cie z watku, jestes tu zawsze mile widziana :tak:Czy dobrze licze, ze Twoja faza I trwala 6 dni? Jak sie czulas? Gratuluje pierwszych zgubionych kg!!!
 
Ostatnia edycja:
Dziś 10 dzień diety.
I faza trwała 5 dni.:-) Zgubiłam 2,7 kg. Potem był czterodniowy przestój spowodowany chyba @ i dziś w piątym dniu warzywek waga nareszcie ruszyła w dół. Dziś rano było 66,6 kg. Oficjalne ważenie jutro, po skończonym 5 dniowym wprowadzeniu warzyw.:tak: Potem znowu 5 dni protein i tak w koło Macieju , aż do celu.:-)

olapolap a z zakupami nie ma co szaleć, bo dieta nieźle szarpie za portfel. Te produkty nisko tłuszczowe potrafią wypustoszyć portfel. :baffled:Kupuj rozsądnie i z głową.;-)
I jedna uwaga. Na diecie używa się skrobi kukurydzianej ( w II fazie) nie mąki kukurydzianej.:tak:
I woda, woda , woda.:-)
 
Dziś 10 dzień diety.
I faza trwała 5 dni.:-) Zgubiłam 2,7 kg. Potem był czterodniowy przestój spowodowany chyba @ i dziś w piątym dniu warzywek waga nareszcie ruszyła w dół. Dziś rano było 66,6 kg. Oficjalne ważenie jutro, po skończonym 5 dniowym wprowadzeniu warzyw.:tak: Potem znowu 5 dni protein i tak w koło Macieju , aż do celu.:-)

Gratuluje :-D Tylko sie wazysz czy tez moze mierzysz obwody? ;-)

olapolap a z zakupami nie ma co szaleć, bo dieta nieźle szarpie za portfel. Te produkty nisko tłuszczowe potrafią wypustoszyć portfel. :baffled:Kupuj rozsądnie i z głową.;-)

Hehe cos w tym jest ;-) Ale jakbym chciala kupowac produkty w lokalnych sklepach, to przeplacilabym przynajmniej dwukrotnie ;-) Podjade sobie do jakiegos tesco, reala czy carrefoura i tam sie oblowie :-D Chce zrobic dokladny jadlospis zeby kupic tylko to, co potrzebuje i nie bede zgarniac z pulki wprost do wozka :szok::-D:-)

I jedna uwaga. Na diecie używa się skrobi kukurydzianej ( w II fazie) nie mąki kukurydzianej.:tak:
I woda, woda , woda.:-)

Ja wode i tak pije hektolitrami ;-) A z ta kukurydza, to dobrze, ze zwrocilas uwage, wielkie dzieki!
 
JEJKU TAK czytam i czytam i juz się boję bo widzę że ani ziemniaków ani chleba nie można jesc a ja mam ciężko z tego zrezygnowac........:baffled::baffled::baffled:
 
Witajcie . Ja dziś trzeci dzień uderzeniowej- 3 kg mniej :) juz tesknie za warzywkami :)
Chlebek możesz sama upiec i jest pysznmy!!!!!!!!!!!!!! tylko wolno zjesc 2-4 kromki :)
 
JEJKU TAK czytam i czytam i juz się boję bo widzę że ani ziemniaków ani chleba nie można jesc a ja mam ciężko z tego zrezygnowac........:baffled::baffled::baffled:

tu przepis na tosty:
Forum diety dr Dukana • Zobacz temat - Tosty
tu przepis na buleczki:
Forum diety dr Dukana • Zobacz temat - Bułeczki dukanowe
tu przepis na chleb tostowy:
Forum diety dr Dukana • Zobacz temat - Chleb tostowy


Ja planuje wlasnie menu posilkujac sie tym spisem:
Dieta proteinowa - przepisy dla fazy pierwszej


Witajcie . Ja dziś trzeci dzień uderzeniowej- 3 kg mniej :)

Kolejna niecierpliwa ;-) Gratuluje pierwszych sukcesow :tak:
 
Gratuluje :-D Tylko sie wazysz czy tez moze mierzysz obwody? ;-)
yyy nie:no:, tylko wagę sprawdzam:-). Ale po ubraniach widzę, że jest dobrze.:tak: Już oponka nie wystaje, brzuch się zmniejszył, hmm.... jakby stanik się rozlazł.:rolleyes2::rolleyes2:

JEJKU TAK czytam i czytam i juz się boję bo widzę że ani ziemniaków ani chleba nie można jesc a ja mam ciężko z tego zrezygnowac........:baffled::baffled::baffled:
Produkty dukana możesz jeść do woli. I naprawdę nie chodzi się głodnym.:no: Najgorsze są pierwsze dwa, trzy dni, potem to już jakoś leci. No i w weekendy często ktoś podupada.:-D Ale ogólnie jest dobrze.:tak::-)
masz do wyboru bułki, chlebek, placuszki, makaron dukanowski a nawet pierogi, czy kopytka, oczywiście dukanowskie ( czyli nisko tłuszczowe). Przepisy podała ci olapolap.:-)
Do tego mięsko : chude wędlinki np. z indyka, wołowinkę, kurczaki ( bez skóry). To możesz mielić, rozbijać, panierować...oraz jajka... itd.
Tutaj masz dokładnie wymienione produkty , których możesz do woli używać. : Dieta proteinowa - faza ataku - Protal 1
Wybór przygotowywanych dań jest naprawdę duży. :tak:

Ja planuje wlasnie menu posilkujac sie tym spisem:
Dieta proteinowa - przepisy dla fazy pierwszej

Kolejna niecierpliwa ;-) Gratuluje pierwszych sukcesow :tak:
:-D:-D:-D
Stronka fajna, sama z niej korzystam .:tak:

martolinka no super.
 
Ostatnia edycja:
reklama
he he jestem niecierpliwa i raczej wyznaje zasade "juz tu i teraz " :) zobaczymy jak będzie dalej . dziś na obiad sznycel z indyka z sosem jogurtowym :) upiekłam jeszcze kurczaka jakbym zgłodniałą
 
Ostatnia edycja:
Do góry