reklama

Październik 2011

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2011' rozpoczęty przez edyta01, 22 Styczeń 2011.

1. edyta01

edyta01 Czekamy na czwarty cud

Z tego wzgedu ze jest juz jedna mama z terminem na pazdziernik czas zaczac nowy watek.A wiec czekamy na nastepne mamy:-)Zalozylam ten watek poniewaz niedlugo bede testowac i mam nadzieje ze dolacze do tego grona ;-)

Ostatnio edytowane przez moderatora: 7 Marzec 2012
  2. #rabbit#

#rabbit# Fanka BB :)

nooo chyba jestem pierwsza z terminem na październik dokładnie na 4.10.2011.....czekam na was dziewczyny....

3. reklama
  4. Lady_Nataly

Lady_Nataly Fanka BB :)

Witajcie ja mam termin na 10.10.2011... i jestem juz mama 3 latka:) powiedzcie kolezanki jak te linijki mozna zrobic pod spodem?:)

5. Lady_Nataly

Lady_Nataly Fanka BB :)

I Gratuluje kolezance Edycie pokaznej gromadki!!:)

6. #rabbit#

#rabbit# Fanka BB :)

aaa robiłaś już bete??

7. mamuśka23

mamuśka23 Gość

hej :)
    Widze ze sa takie same wątki wiec może zostaną one połączone :)

Ja mam juz synka 1,5 roku ma :) a Teraz na dniach będe testowac , wiec jesli sie udało będe miec termin na 17 pażdziernik :)

Edyta- kiedy będziesz testować ???? Ja powinnam miec 6 lutego @ !!! Oby nie przyszedł !!!!

Ostatnio edytowane przez moderatora: 25 Styczeń 2011
  8. edyta01

Ja ok 3-go mam nadzieje ze zobacze test z II krechami:-D

9. mamuśka23

mamuśka23 Gość

Witam z samego rana :*

Edyta-
    Z całego serca Ci tego życzę :* trzymam mocno kciuki :*
    Wiesz, ja to mam jakies przeczucie ze tym razem sie udało :) Jakos na luza do tego w tym cyklu podchodze wiec może akurat :):)Jak długo sie starasz??????

10. reklama
  11. edyta01

Mamuska a ktory to cykl staran? zycze Ci aby pojawily sie dwie kreseczki :tak:

12. mamuśka23

mamuśka23 Gość

jest to 3 cykl , wiec moze do 3 razy sztuka :) Z małym własnie za 3 razem zaszłam :) I to było w styczniu wiec jak sie uda będzie nastepne dziecko na pażdziernik :)
    A TY ????

Poleć forum