reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Nie Kobitki to nie wody,
już raz byłam sprawdzić ... bo też mi się dużo tego wydawało ...
choć przy Milenie nie widziałam jak wyglądają
bo w trakcie mi odchodziły a czop to na pewno nie był
bo to wiem jak wygląda ...
zapachem przypominało śluz i już nie leci ...
jeszcze nie pora :-)

Idę upiec ciasto ze śliwkami, obiecałam Młodej też że zrobie jej placuszki
potem jadziem do lekarza więc muszę się brać
 
mileczka
szkoda by było obrączki, więc spróbuj, nic Ci nie zaszkodzi, a nuż pomoże :) w każdym razie daj znac jak poszło.
a jak zakupy, już wszystko masz?

monysia
ja też mam nieraz napady takiego śluzu, ale żeby mio przez wkładkę przeciekł to jeszcze nie było, dlatego od razu przyszło na mysl co innego :p
 
Monysia kurcze widze , ze sluzem pobilas mnie hehe
ja czasami jak siedze w domu i nie naloze wkladki , bo nie przepadam to kurcze przez gacie mi przesiaka i na kanapie slady zostawiam :/ okropne to jest !

co do paznokci dlugich to slyszalam,ze jak robia cc to nie mozna tego pulsatora na palec zalozyc jak za dlugi pazur :-)

ja nie wiem o ktorej herbata wstaje,ale to forum jest troche dziwne - ja wpisuje wiadomosc o 8 czyli na pol czas jest 7 a na forum widze czas np 5.50:szok: no chyba ze u mnie tylko takie pokichane godz sa

sprawdz w ustawieniach forum :) tam gdzies masz czas itd , bo u mnie dziala jak nelezy wiec pewnie cos masz poprzestawiane
 
Witam się,

Ja wstaje po 8-9 ostatnio z tym że i tak nad ranem do kibelka.. a dziś o 7 obudziły mnie skurcze!! Trwały ponad minutę i było ich kilka.. mały wtedy bardzo szalał.. po kibelku przeszły więc mogłam sobie dospać.

Klementinka uważaj żeby się nie zarazić! Zdrówka dla małego!
sivi strasznie macie zimno tam! to u nas słoneczko dogrzewa..
monysia również życzę ci żebyście jak najszybciej byli na swoim, wiem jak się mieszka z teściami.. teraz na swoim mamy taki błogostan :)
A z tym śluzem miałam identyko jednego dnia, wstałam i poleciało mi tyle że aż spodnie mokre. I miałam wkładkę!

mnie dzisiaj czeka dzień prasowania i prania. Przyszła mi paczka z 6 par ogrodniczek i 3 bluz za 2,25 + przesyłka!!! Ale fuksiarz ze mnie :-D

info od Justyś na odpowiednim wątku
 
Ewa został mi jeszcze do dokupienia laktator, podgrzewacz, termometr i patrze za koszulami jakimiś do szpitala na allegro. Ale te w żyrafki i misie mi sie nie podobają :D

Justyś kciuki za szybki powrót do zdrówka !!!
 
reklama
tez tak myślę, w sumie to tylko do szpitala bo w domu koszul nie używam. Zawsze zwijają mi sie pod placami, budze sie w odwłokiem na górze więc wole piżamy :) A chyba wezme te śliczne żyrafki ;]
 
Do góry