reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
ładna koszula, ale jak dla mnie za droga, tym bardziej że prawdopodobnie jak już dojdę do siebie i mała nie będzie wymagała tak częstego karmienia to zacznę spać w piżamach bo w nich czuje się najwygodniej:)
 
Witam sie i ja!!!

Asionku,Monysia ja mam duze uplawy, tylko wtedy jak duzo sie nachodze i spoce! Nie to zebym nie dbala o higiene ale nieraz czuje "smrod", az glupio pisac i lece do kibela myc sie kilka razy.
Moze to tez jest odpowiedzialne tym ze czesto mocz oddaje!

Elifit wspolczuje prasowania! Ja mam juz wszystko wyprasowane. Ale moj Mirek, :wściekła/y: swoje rzeczy wrzuca mi do kolyski bo akurat juz stoi kolo lozka po jego stronie. I wrzuc:wściekła/y:a mi tam rupiecie! Jakies kable ksiazki ja juz ladnie poprasowalam poskladalam:eek:

mileczka ja toi wogole lubie spac bez niczego! ale niestety nie moge sobie na to teraz pozwolic! Po pierwsze za czesto do toalety chodze, i jak my mnie nago nakryli znajomi uuuu:eek:Po drugie juz nie czuje sie seksownie "BEZ", tu celuit, tam troche wisi, ahhh jak wieloryb!
Po trzecie pogoda sie pogorszyla. I juz zmienilam na koldre zimowa! W sierpniu:confused2::szok:

Klementinka zycze duzo zdrowka dla synka!!!

sivi ale pogoda sie nam pogorszyla. W weekend byly taki wichury ze sasiada tranpolina przeleciala przez plot do nas. Bogu dzieki szyby nie wybila!!:szok:
Myslalam ze dach nam zerwie! Dzis sie rozchmurzylo i nawet slonce wyszlo!!
 
Ja wlasnie nie chcialam strasznie zadnej w misie i inne takie wiec zamowilam sobie takie KOSZULA NOCNA CIĄŻOWA DO KARMIENIA ROZMIARY:L/XL (1805199440) - Aukcje internetowe Allegro
dla mnie za droga, ja mam dwie i 25zł to maksimum jakie mogłam wydać za sztukę
mileczka - ja kupiłam z tymi żyrafkami bo są tanie, nie ma co kasy wydawać na niewiadomo co, jak bardzo szybko się te koszule niszczą :tak:
zgadzam się :tak:
 
Klementinka zdrowka dla synka :*
Justys &&&&& za szybki powrot do domu!

ja wlasnie skonczylam maltretowac kuchnie... jeszcze mnie nie zmoglo :confused2:
monika wstaje tak wczesnie ze u Ciebie nie ma takiej godziny ;-)

o! to witaj w klubie! :-) ja maltretuje kuchnie od wczoraj, dziś się zabrałam za rozmrażanie i szorowanie lodówy. Ewidentny sygnał że poród tuż tuż ;-)

Rano była zima a teraz piękna jesień!! Słoneczko praży, 16 stopni!
 
a ja dziewczyny coś się kiepsko czuję
cały czas w głowie mi się kręci.........
i w nocy za każdym razem jak się odwracałam to też mi się w głowie kręciło
nie wiem od czego to?
może za dużo w domu siedzę?
 
reklama
Do góry