reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Hej!

do porodu u nas kaza miec krota koszulke lub gore od pizamy tylko .. a ja nabralam koszul dlugich :/ nic to wezme jakas stara koszulke mojego :)
dobrej nocki :)

Ja tez do porodu chyba wezme koszulke mojego jakas stara bo tych ladnych to mi szkoda :-)

madzilka faktycznie dziwnie z tym badaniem. GBS robi się po 34tc "na świeżo". Przynajmniej takie info znalazłam w necie i tak mi mówił lekarz.

Moj kazal mi zrobic ten wymaz po 36 tc, tak samo reszte cala badan.

Ja dzis mam zamiar zabrac sie ostro za prasowanie ciuszkow maluszka bo sie nie moge cos do tego zebrac.
Pogoda w dalszym ciagu super, pewnie na jakis spacerek sie wybiore co by slonca na zapas nalapac.
 
Witam się i ja nadal w dwupaku :-D
Wiecie, nie mogłam się doczekać kiedy w końcu wstanę, przyszło co do czego NIE MAM SIŁY i śpię nawet w dzień co mi się nie zdarzało do tej pory, po prostu padam :-(
Przedwczoraj wzięliśmy się z moim za porządki i przestawianie w pokoju aby rozłożyć łóżeczko, wieczorem padłam jak niemowlę ,a wczoraj przestawialiśmy z powrotem ,a w zasadzie to tylko mój :-D bo nie pasowało za cholerę i było strasznie ciasno... Koniec końców trzeba było rozkręcić i wynieść ławę, także dla gości miejsca brak :-D Ogólnie jestem umęczona, trochę pochodzę i padam, dosłownie padam bo nie mam siły nawet palcem ruszyć :wściekła/y:
Skurcze mnie atakują ze zdwojoną siłą, są już bolesne, boli mnie w dole brzuch, budzę się nawet z tego powodu w nocy, ale nie są jeszcze regularne ,także spoksik :-D Choć szczerze mówiąc już by mogło być po wszystkim.. Mój był pewien ,że urodzę szybciej i już od 20-tego ma urlop, mam tylko nadzieję ,że nie okaże się ,że wziął go już na marne, będzie siedział miesiąc w domu :-D Dziś ma już ostatnią dniówkę i jutro tylko nockę, potem 48h wolnego i urlopowanie i wyczekiwanie na maleństwo, choć mam cichą nadzieję ,że zdąży mnie złapać jak jeszcze robi, bo już to widzę jak zabija się o ściany :-D
 
heyyy
ja jeszcze leniu****e, nie biorę się za porządki, bo jednak dla mnie to za wcześnie na poród:p
od rana najlepsze bb z kawusią :)

co do wymazu połozne też mówiły że po 36 tc bo tak w szpitalu wymagają. wcześniejsze ponoć są nieważne.
Malutka
Jesteś kolejna na liście, wiec zadna z nas nie smie Ci się w kolejke wepchnąć :p
 
heyyy
ja jeszcze leniu****e, nie biorę się za porządki, bo jednak dla mnie to za wcześnie na poród:p
od rana najlepsze bb z kawusią :)

co do wymazu połozne też mówiły że po 36 tc bo tak w szpitalu wymagają. wcześniejsze ponoć są nieważne.
Malutka
Jesteś kolejna na liście, wiec zadna z nas nie smie Ci się w kolejke wepchnąć :p
No żeby w nocy te skurcze były regularne to bym powiedziała ,że to już:-D Ja to coś czuję ,że mimo pozorów to na porodówce wyląduje któraś przede mną :-p:-D
 
malutka nie ma sie co dziwic, po takim czasie lezenia czlowiek oslabiony jest. Ja jak na poczatku lezalam 1 mies. to pozniej nie mialam na nic sily wlasnie ale jakos doszlam do siebie.
Eee mysle ze sie w koncu u ciebie rozkreci i nikt nie zdazy sie wepchnac przed ciebie ;-)
 
Dziendobry :-) Mam takie pytanie zupelnie z innej beczki.. Wiecie moze czemu z forum ''przyszle mamy'' przestaly znikac miesiace? Chodzi mi o to, ze wczesniej np. na poczatku czerwca znikal watek majowy, na poczatku lipca - czerwcowy itd. A teraz lipiec, sierpien, jak byly, tak sa. Nie zeby mi bardzo przeszkadzalo, ale to fajnie wygladalo jak kolejne miesiace znikaja a my przesuwamy sie pod poczatek, a teraz stoimy w miejscu.. Wiecie moze o co chodzi?
 
malutka - ja już myślałam, że urodziłaś :-) dobrze, że Twój ma wolne będziecie przyspieszać :-p
:-D Chciałabym :-D Ale wtedy kiedy nie było wolno to on miał chęć, a kiedy już wolno to on się boi :-D

A tak z innej beczki, mam pytanko do dziewczyn które pracują w SW bądź Wasi mężowie, wiadomo Wam coś co należy się po porodzie? bo z ZUSu nic podobno bo nie są odprowadzanie składki na ubezpieczenie społeczne, mój się ubezpiecza dodatkowo i z tego tytułu dostanie za urodzenie, a coś poza tym? Nie należy się coś z zakładu pracy albo z innego miejsca?

W sumie to chyba to samo się tyczy policji, bo jak mój był w policji to chyba na tej samej zasadzie były składki odprowadzane... Coś mi się nie chce wierzyć ,że gdyby sam dobrowolnie się nie ubezpieczał to nic z żadnego miejsca za urodzenie by nie dostał...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ivi - no też mnie to wkurza, że tak ciągle jesteśmy w tym samym miejscu a inne miesiące doklejają :wściekła/y:

malutka - z ZUSu nikt nic nie dostaje za urodzenie dziecka :tak: jak masz dotykowe ubezpieczenie to tak kwota w zależności od umowy :tak: popytaj w MOPSie
 
Do góry