reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Witam

My juz mamy 6dni...Malutka rosnie nawet. Cyca ssa na potege, jak by mogla to by wisiala dniami i nocami..
Przysypia nieraz przy cycku, i chce ja odciagnac to odrazu zaczyna ssac jak by sie bala ze juz wiecej go nie zobaczy...
Kapiele to tez dla nas mordenga, krzyczy w niebo wziecie. Ale raz dwa i po krzyku.
Przywijanie tez nie nalezy do najprzyjemniejszych...I nawet ostatnio przestala sie upominac o zmiane pieluchy heheh

ogolnie jest lepiej, Cycki juz mnie tak nie bola.
Sutki sie zagoily, choc wczoraj mialam stan pod goraczkowy, lamanie kosci. ale lezalam caly dzien pod koldra wypocilam sie i juz odrazu jak nowo narodzona...
Chyba poprostu zle ja przystawialam i stad moje bolesne sutki, polozna mi pokazala wiecej pozycji i odrazu lepiej...
pomimo ze karmie czesto, z obu piersi odciagam nieraz. To mija 2-3h i znow robia sie twarde.

Spie w biustonoszu, ohh te druty mnie uciskaja wrzedzie...Ale tak mi cieknie ze wymieniam wkladki rowno czesto jak podpaski heheh


Oooo widze ze Malutka wkoncu urodzila, ahh miala byc pierwsza!!

Elifit przegonilam Cie, rozpakowalam sie pierwsza!!
 
hehe może to nie przepowiadacze :D W końcu jeszcze nie mamy chętnej na dziś :-)

Moze sie cosik rozkreca jednak? :-) W koncu juz pazdziernik wiec smialo mozna rodzic ;-)
Moj moze niech sobie z tydz posiedzi jeszcze w brzuchu bo z takim samopoczuciem jak ostatnio to nie chcialabym jechac na porodowke. Kurcze moze sie przeziebilam troche i stad tak sily nie mam. Kataru niet, gardlo oki tylko kicham ciagle.

nie wiem cos czuje , ze moze rzecywiscie niedlugo polece ...
jakos dziwnie sie czuje , taka roztrzesiona , lapy dygocza :/ przy obiedzie nagle zaczelam plakac bez powodu :(
wali mi na dekiel rowno
takich jazd nie mialam wczesniej i humorkow i placzu ... moze to cos oznacza ?? :)
ide jutro do gina na wymaz na paciorkowca , nie wiem moze tez zobaczy szyjke , ciekawe co tam sie dzieje czy wogole cos ?
bole mam na dole caly czas wsumie wiec moze ...


dziewczyny coś atram się nie odzywa ...

no wlasnie dawno jej nie bylo ....
 
Asionek dopiero wymaz? mozesz nie doczekac jak ja za pierwszym razem:)
Werka na noc llepiej kup sobie najzwyklejsze do karmienia bawelniane, fakt ze cycki w tym wygladaja okropnie ale wygodnie jest
z fiszbinami uwazaj bo moga uciskac kanaliki
 
reklama
asionek
z Tobą to już nic nie wiadomo, może też się zaczyna a Ty już sie pogubiłaś poprostu :p bądź czujna bo mamy Cie na celowniku:p

cytryna
coś mi tez podpowiada że sivi, a w sumie tez dawno jej nie było...
Atram- nie jestem pewna na 100% ale raczej nie urodziła tylko coś nieprzyjemnego się wydarzyło, bo na FB widziałam że dała nieciekawy opis. Także może porpostu znowu ma doła... niestety poza FB nie mam z nią kontaktu ale jakbym ją złapała- dam cynk :)

ja dzis sama w domu- mąż na służbie 24h, wiec korzystając z nieobecności opiłam sie coli i objadłam chipsów hehe:)
 
Do góry