reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
no mozna mozna wlasnie :-)
ale wiecie co, ja sie pytalam mojego kiedy ma zamiar robic,to on mi mowi,ze jeszcze nie wie czy w ogole...odwalilo chlopu chyba :-D to ja mu daje pozwolenie na impreze a on nie wie czy chce robic :-D

hehe... Mój to pewnie przez tydzień bedzie balował ;]


mileczka
to mamy urodziny razem:D??

Tak tak kochana, ja też z pierwszego listopada jestem :-)
 
elifit ja byłam w szoku ile hałasu może narobić małe dziecko właśnie chrząkając i sapiąc. Na początku miałam trudności żeby zasnąc bo ja z tych co muszą miec do spania idealną ciszę i idealne ciemno ;p.

Justyś takie nastroje to chyba normalka. Zmęczenie, nowa sytuacja życiowa i poczucie odpowiedzialności robią swoje. Wszystko sie powoli ułoży i będzie dobrze.

Przed chwilą odkryłam w toalecie, że czop ś mi wyleciał ale już w ilościach hurtowych. Wcześniej napotykałam takie małe kawałki "meduz" a teraz konkret :). No al eto sie może zdarzyć na parę tygodni przed lub parę dni. Osobiście wybieram tą drugą opcję ale jak będzie to się okaże.
 
Przed chwilą odkryłam w toalecie, że czop ś mi wyleciał ale już w ilościach hurtowych. Wcześniej napotykałam takie małe kawałki "meduz" a teraz konkret :). No al eto sie może zdarzyć na parę tygodni przed lub parę dni. Osobiście wybieram tą drugą opcję ale jak będzie to się okaże.

Łosz Ty szczęściaro :D! No to teraz tylko wypatrywać kolejnych oznak zbliżającego sie rozwiązania:tak:
 
Taaa a kolejnych oznak nie będzie przez następne 2 tygodnie i sfiksuję czekając na...coś

A są jakieś wieści od Miłki?? Bo nie wiem czy je ominęłam czy się po prostu nie odzywała.
 
jagmar zazdroszcze czopu... obys urodzila lada chwila!

a Milka pisala dzis ze poki co nie rodzi. nie wiem jak teraz, ale chyba dalaby znac :-p
 
"lepszy czop niż nic" :D Głowa do góry ;-)

Co za głęboka sentencja :). Pożyjemy zobaczymy. Teoretycznie to Wy macie fory i duże prawdopodobieństwo, że mnie "przegonicie".

aleeeee... Dzięki, dzięki mam nadzieję, że lada chwila.

Mam nadzieje, że nie wymęczą Miłki i monysi w szpitalach. Obie siedzą i czekają na rezultaty i efekty szpitalnych zabiegów.
 
reklama
Do góry