reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Witam dziewczęta ponownie.
A więc u mnie sprawy wyglądają następująco. Lekarz zrobiła mi masaz szyjki i od razu zrobiło sie rozwarcie na póltora palca ( nie wiem czy to duzo czy mało). Dostałam w pupe jakis lek na szybsze rozwieranie szyjki. Niby mamn teraz skurcze co 5-10 minut ale jak dla mnie to słabizna, da sie wytrzymac wiec to chyba nuie to. Po za tym musialam spowrotem pojechac do domu bo nie ma sie gdzie polozyc no i jeszcze nie rodze...
 
reklama
heyka
wicie co, mnie też na koniec dopadają juz kiepskie nastroje.
A dzisiaj to już wogóle.
Udało nam sie wczoraj wózio poskładać i jakoś w miare ogarnąc chate, to choć tyle dobrze...

powiedzcie kochane czy każdej odchodzi czop? czy nie każdej?



Ja też się przyglądam ale tego to sie chyba nie da przeoczyc?

Mi na ostatniej wizycie ginka wybadała rozwarcie na palec, a jakoś nie zauważyłam wcześniej odchodzącego czopa. Więc myślę, że czasem może ujść uwadze przy wizycie w toalecie
 
Hej dziewuszki:)
Ładnie się moje kochane sypią , ładnie :)
U Nas nocka jako tako, młody ciężko coś zasypia, nie wiem czy nie chce mu się spać czy co? Wierzga wierzga i po godzinie pada. Przecież takie dziecko powinno spać ze 20 godzin a mój jak śpi z 15 ście to cud :)

Aaaa tak po za tym to jest spoko :)
 
Kingolinka trzymam wiec kciuki żeby dzisiaj maleństwo pojawiło się na świecie :) mam nadzieje, że masz do którejś z dziewczyn nr telefonu, żebyśmy wiedziały czy to już :-D

co do karmienia piersią i odbijania, to działa na tej samej zasadzie jak przy dzieciach butelkowych, też musi się dzieciom cyckowym odbić :-)
 
reklama
Do góry