reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
zapachy do mnie z dworu docierają i już mnie głód zaczął męczyć, chyba trzeba za obiadek się zabrać - dzisiaj cebulowa na winie:)

Ja dzisiaj z obiadem poszłam na łatwizne i kupiłam kurczaka z rozna , zrobiłam zimniaki, surówke .

Rodziłam trzy razy i nigdy jakos nie zauwazyłam,zeby mi czop odszedł, zawsze zaczynało sie w nocy i odchodziły mi wody i wtedy jechałam do szpitala, jak będzie tym razem to zobaczymy, jak na razie pobolewa mnie chwilami brzuch i to wszystko.
 
mi dziś jakoś tak dziwnie, brzuch mnie od rana boli, niedobrze mi cały czas, a spać mi się chce że usnęłabym na stojąco
ciekawe jak tam atram
 
anula
czyli jestes przykładem, ze czop nie musi odejść a i tak możemy sie spodziewać porodu...

Atram nie widac i nie słychać od rana więc kto wie:)

ja rano zgodnie z poleceniem wzielam ostatnią tabletkę- mysląłam aby bvrac do wieczora ale pomyslałam ze skoro lekarz kazał ostatnią rano to odstawie i narazie czuje że skurcze powracają.
 
kasiadz u mnie w ciagu ostatnich tygodni ruchy zmienily sie bardzo....zwlaszcza od kad skonczylam 39 tydzien. im nizej ja czuje tym mniej sie rusza. Kopniaka nie doswiadczylam juz od kilku dni, tylko takie lekkie rozciagania. moze po prostu ruchy sa delikatniejsze i ich tak nie czujesz?
 
Hej kobietki dziękuje za słowa wsparcia, a u mnie bez zmian skurcze co 5-10 minut raz mocniejsze ze nogi dretwieja raz słabsze. Jakas godzine temu wypadł mi czop. Kolo 17 mam zamiar pojechac do szpitala zobacZyc czy te skurcze daja wogole jakis postęp;/
 
reklama
kasiadz u mnie w ciagu ostatnich tygodni ruchy zmienily sie bardzo....zwlaszcza od kad skonczylam 39 tydzien. im nizej ja czuje tym mniej sie rusza. Kopniaka nie doswiadczylam juz od kilku dni, tylko takie lekkie rozciagania. moze po prostu ruchy sa delikatniejsze i ich tak nie czujesz?
sama nie wiem, poczekam do wieczora, może coś się zmieni
 
Do góry