reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Ok, to jeszcze raz cześć, bo wątki październikowe się zdublowały - dziś popołudniu robiłam test (w 26 dc) i są dwie kreseczki :-D. Cykle mam ok. 30-33 dni, więc szybko się ta "druga" pojawiła i to robiona z nieporannego moczu. Mogę zatem oficjalnie dołączyć do październikówek - w kupie raźniej:-D Teraz tylko trzymam kciuki, żeby nas przybywało.
 
noo to już stąd się nigdzie nie ruszamy:)

piszcie dziewczyny jak się czujecie jakie macie pierwsze objawy....
 
No widze ze ruch sie zrobil :-p

Fever to szybko wyszedl ci test :szok:,skoro masz cykle 30-33 dniowe a test pozytywny wyszedl Ci juz w 26 dc, kurcze to w ktorym dniu mialas owulke?
 
Hejka !! widzę że humorek z rana dopisuje.... ja się w domu zanudzę..... a do pracy nie moge wrócić.... przynajmniej narazie
 
Witam sie i Ja

Chlopaki juz w szkole,na dworzu zimno brrr nic tylko siedziec w domu....

Ide robic kawe chce ktoras?:-p
 
a może soczek z marchewki??

edyta masz 3 chłopaków....powiedz jakie miałaś objawy?? za każdym razem takie same?? ja już nie moge doczekać się jak poznam płeć
 
No ja poproszę jednak kawke !!!! Bo dzis nie moge sie jeszcze obudzić !!!!! :wściekła/y:

Rabbit- a dlaczego do pracy nie mozesz teraz wrócic ????
 
reklama
Pracuje w laboratorium szpitalnym....a u nas w szpitalu świńska grypa panuje....na oddziale dziecięcym rota-virusy... ii wogóle wszyscy chorzy..a ja z tym wszystkim mam bezpośredni kontakt....więc wole nie ryzykować.....więc siedzę w domku i się nudzę....
 
Do góry