reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Asionek, a dla mnie ten zakaz to nie taki straszny, bo jak wspomnialam i tak kiepsko schnie, a przynajmniej nie musze sasiada gaci ani jakis dziurawych szmat ogladac hehe;-)
Rabbit, to faktycznie fajny dzionek, a za jakimis portkami to tez sie musze ogladnac, coprawda mam jeszcze jeansy z poprzedniej ciazy, ale wisza na mnie jeszcze, przy czym czasem je nosze bo nie chce sie obciskac:tak:
Asia, no to musialas sie troche "naprodukowac" zeby rodzinke przekonac, ze to nie zaden wkret:-)
Anula, no nie ma to jak wlasne warzywka bez nawozow:tak:
 
reklama
Witam sie w słoneczną niedzielę :-)
Oj dawno mnie tu nie było, ale miałam taki "zabiegany", w pozytywnym tego słowa znaczeniu, tydzień.
Pogoda istnie wiosenna uwielbiam to :tak:
Dzisiaj mój mężuś też już ma jakieś plany na popołudnie, nie pozwala mi siedzieć w domu przed komputerem heheheeh a wieczorami nie mam już siły do Was tutaj nawet zaglądnąć ( wybaczcie mi nadrobie to myślę niebawem na L4 ;-) )
Jutro mam wizytę u gina bardzo Was proszę trzymajcie kciuki /jestem podekscytowana i zarazem się boję/
 
Czesc dziewczyny slonce pieknie u nas swieci zapowiada sie ladny dzien :)
A ja leze i chyba tak caly dzien bedzie.Bardzo boli mnie w pochwie tak jak by szyjka macicy ze az chodzic nie moge taki bol.Do tego jeszcze takie okropne klocia w brzuchu.o 3 w nocy juz bylam zdecydowana na pogotowie jechac ale w koncu stwierdzilismy z mmezem ze sie wyczekam kilka godz zmecze a oni i tak nie pomoga jeszcze 2 trymestr sie nie zaczal.Nie wiem co robic i czy to normalne.Miala tak ktoras z was???? Wzielam nospe leze i troche sie boje i nie bardzo wiem co robic :(((
 
sylwia_m: mnie brzuch dosc czesto boli ale nie az tak bardzo jak opisalas... ja bym albo pojechala na A&E albo zadzwonila na NHS24 (wtedy cie umowia z lekarzem w szpitalu na konkretna godzine to sie nazywa "out of hours appointment") i powiedz ze jestes w okolo 12 tygodniu - w koncu dokladnie sama nie wiesz, a USG pewnie jeszcze nie mialas. Mam nadzieje ze wszystko ok.

Ja dzis sie musze uczyc :( a nie chce mi sie... i mam smaka na pomidorowke z kluseczkami :) Odwozilam dzis rano meza do pracy i po drodze kupilam pierwsze malutkie koszulki - sliczne sa :-)

Milej niedzieli wszystkim!
 
Cześć dziewczyny..

Mnie też się zdarzały kłucia w brzuchu ale nie takie non stop.. teraz już nie mam.. tylko czuje jak mi się w ekspresowym tempie powiększa macica..
Rabbitku ja też mam już brzuszek :-) chodzę w spodniach ciążowych bo inne mnie cisną.. a we wszystkich wyglądam jak wieszak.. schudłam te 3-4kg i najbardziej z ud poszło.. a kupić nowych teraz nie da rady.. dobrze że wiosa to i spódnice ponosze :)
 
Hej, ja dzisiaj była ładna pogoda więc popracowałam troche w ogródku zasiałam co nieco uwielbiam to robić, namawiam jeszcze męza zeby zrobił mi cieplarke tam mogłabym sie realizować... ja jeszcze zakupów dla siebie nie robiłam.

Anula, ja jak tylko się wprowadzę do własnego M to obstawiam balkon.. już bazylię wysiałam i wschodzi :) Ahh nie ma to jak własne ziółeczka.. aż się żyć chce we wiosne :-D
 
Hej dziewczynki, znowu nie mialam czasu zakrzec i znowu nie wiem co sie dzieje na bb, wrrrrrrrrrr:wściekła/y:. Jutro mam pierwsza wizyte w szpitalu i usg. Bardzo sie ciesze, choc chyba wszystko ok, bo dzidzie sobie podslu****e i serduszko wali jak oszalale.
Dopplera mam takiego: Angelsounds JPD100S4 Doppler – Next Day Delivery From Ireland! – inHealth.ie - inhealth.ie
W koncu zaczyna mi sie pokazywac brzuszek ale tylko tyci i nadal nosze wszystkie ciuchy normalne, jeansy takze i nic mnie tam nie cisnie... I dziwie sie bo to w koncu moja czwarta ciaza! Ale nie czekam na niego specjalnie bo znam "przyjemnosci" ktore wielki brzuchol ze soba niesie:-D
 
sylwia_m : Ja od wczoraj mam taki dziwny ból brzuch, raz mnie boli raz kuje w prawym boku ale na razie nic sie nie dzieje więc czekam do wizyty, którą mam 8 kwietnia. Nie wiem czy to normalne w poprzednich ciązach (3) nie miałam takich objawów, w ogóle ta ciąza przebiega zupełnie inaczej.


 
jestem i ja :)
jokos weny nie mam na pisanie ...

Hej dziewczynki, znowu nie mialam czasu zakrzec i znowu nie wiem co sie dzieje na bb, wrrrrrrrrrr:wściekła/y:. Jutro mam pierwsza wizyte w szpitalu i usg. Bardzo sie ciesze, choc chyba wszystko ok, bo dzidzie sobie podslu****e i serduszko wali jak oszalale.
Dopplera mam takiego: Angelsounds JPD100S4 Doppler – Next Day Delivery From Ireland! – inHealth.ie - inhealth.ie
W koncu zaczyna mi sie pokazywac brzuszek ale tylko tyci i nadal nosze wszystkie ciuchy normalne, jeansy takze i nic mnie tam nie cisnie... I dziwie sie bo to w koncu moja czwarta ciaza! Ale nie czekam na niego specjalnie bo znam "przyjemnosci" ktore wielki brzuchol ze soba niesie:-D

zazdroszcze tego dopplera !!! przynajmniej mozesz dzidzie posluchac , a ja siedze i sie zastanawiam czy jest ok :((
ja to roznie mam z tym brzuchem , raz wiekszy raz mniejszy , ale w obcislych rurkach juz mi niewygodnie :)

sylwia_m : Ja od wczoraj mam taki dziwny ból brzuch, raz mnie boli raz kuje w prawym boku ale na razie nic sie nie dzieje więc czekam do wizyty, którą mam 8 kwietnia. Nie wiem czy to normalne w poprzednich ciązach (3) nie miałam takich objawów, w ogóle ta ciąza przebiega zupełnie inaczej.

ehh te bole to sa wkurzajace , bo czlowiek nie wie czy sa normalne czy cos zlego moze sie dzieje i sie tylko stresuje niepotrzebnie ...
no , ale ja sobie tlumacze , ze jak nie ma skurczy i bolow krzyza do tego bez plamien to chyba jest ok !! :)
 
reklama
Czesc dziewczyny slonce pieknie u nas swieci zapowiada sie ladny dzien :)
A ja leze i chyba tak caly dzien bedzie.Bardzo boli mnie w pochwie tak jak by szyjka macicy ze az chodzic nie moge taki bol.Do tego jeszcze takie okropne klocia w brzuchu.o 3 w nocy juz bylam zdecydowana na pogotowie jechac ale w koncu stwierdzilismy z mmezem ze sie wyczekam kilka godz zmecze a oni i tak nie pomoga jeszcze 2 trymestr sie nie zaczal.Nie wiem co robic i czy to normalne.Miala tak ktoras z was???? Wzielam nospe leze i troche sie boje i nie bardzo wiem co robic :(((
A nie masz tam jakiegoś polskiego lekarza żeby się nawet prywatnie wybrać i uspokoić?
Bo taki ból że aż nie możesz chodzić to dziwna sprawa. Dobrze że możesz leżeć. Jak leżysz to Cie nie boli?
 
Do góry