reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Monysia kurcze widze , ze sluzem pobilas mnie hehe
ja czasami jak siedze w domu i nie naloze wkladki , bo nie przepadam to kurcze przez gacie mi przesiaka i na kanapie slady zostawiam :/ okropne to jest !



sprawdz w ustawieniach forum :) tam gdzies masz czas itd , bo u mnie dziala jak nelezy wiec pewnie cos masz poprzestawiane

Cześć dziewczynki
Powiedzcie o co chodzi z tym śluzem też się z tym męczę, zawsze mi to się pojawia po zrobieniu siku, wkurzające to jest niemożliwie. Jak byłam u lekarza miesiąc temu to mu o tym mówiłam przepisał mi piguły dopochwowe ale to nic nie dało.
 
reklama
kasiadz zmierz sobie teraz albo najlepiej w trakcie takiego napadu, i staraj się nie robić gwałtownych ruchów, powoli się przekręcaj

nowe info od justyś

właśnie mnie mój didek naparza tak jak na filmiku u asionka, tylko teraz celuje w kręgosłup.. boże jaki to ból jak tak kopnie.. aż podskakuję! :-(

agnus ja też mam tak po toalecie, pewnie dlatego że mięsnie puszczają podczas oddawania moczu i wypływa wszystko z pochwy szybciej :confused:
 
Ostatnia edycja:
Ja wlasnie nie chcialam strasznie zadnej w misie i inne takie wiec zamowilam sobie takie KOSZULA NOCNA CIĄŻOWA DO KARMIENIA ROZMIARY:L/XL (1805199440) - Aukcje internetowe Allegro

ja mam taką szarą z białym - już 3 razy w szpitalu w niej "gościłam" :-D...dla mnie super ...przynajmniej wyglądam jak człowiek...jest schludna i ładna:tak::tak:

Jeżeli chodzi o make up w czasie porodu...ja jestem za :tak::tak:...lubię się czuć dobrze nawet w ciężkich sytuacjach...do pierwszego porodu nie zmywałam make upu i teraz też nie zamierzam...a z domelem to 2 godz po porodzie byłam umyta uczesana i umalowana na świeżo :-D:-D:-D...no przecież stary sesję zdjęciową uskuteczniał :-D:-D:-D


Dziś byłam na pobraniu wymazu na GBS...dzika przyjemność :sorry::sorry:...z pochwy to luzik ...ale niestety w pupie mi grzebali...dobrze że na IP zeszła do mnie fajna młoda lekarka która już dość dobrze mnie zna...więc pożartowałyśmy trochę :-D
 
agnus mam to samo :/ ide w nocy na siku i zaraz po polozeniu sie czuje jak mnie zalewa :crazy:
sivi no ja mysle! ilez mozna czekac... ja juz sie nawet bzykac zaczelam :zawstydzona/y:
 
Kurcze, ja miałam wymaz w 22 tygodniu i na wynikach mam napisane "badanie: Posiew wymazu z kanału szyjki macicy" i że "w warunkach tlenowych wyhodowano: florę fizjologiczną dróg rodnych, wzrost obfity (+++)" i wtedy moja lekarka powiedziała, że to dobry wynik, jak sie jej pytałam na kontroli wczoraj czy będę miała wymaz na paciorkowca, to powiedziała, że już nie ma takiej potrzeby jak było w 22 tygodniu robione- coś mi tu nie gra, bo tu nie ma żadnego oznaczenia GBS..

a jeszcze apropos obrączki, to ja już przeniosłam ja na szyję i to chyba w ostatniej chwili mi się udało. puchnę, puchnę i jeszcze coby sobie dogodzić pół czekolady właśnie wciągnęłam...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry