reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Hej kobitki

ja na momencik bo mam zakaz kompa ....lekarze stwierdzili że jakieś tam fale emitowane przez lapka mogą wpływać na tętno małego ...więc unikam digital devices jak ognia :-D:-D

U mnie wszystko ustało dokumentnie :baffled:...łażę piechotą po całym mieście...latam po chałupie/, piorę prasuję myję i nic :-D

Stary powrócił z obczyzny w sobotę więc mały już nie musi czekać....a on nic :-D

dziś idę po wynik na paciorkowaca i na KTG o 15...ciekawe jak tam tętno malucha :sorry2:....

najgorsze jest ]to że wogóle nie śpię ....no dziś spałam od 23 do 1 w nocy i od pierwszej do 5 nic....potem drzemka od 5 do 6 i Domel wstał...
 
Mój też ma opory od samego początku ciąży, jak były małe plamienia i luteine brałam, ale póżniej przeszło, a on dalej nic. I tak oto żyję jak zakonnica, pomijając fakt że jestem w ciąży. Dobrze że nie mam chcicy specjalnie to mi to nie przeszkadza, ale gdzieś mnie to męczyło jak to facet może tyle wytrzymać. Zawsze się śmieję, że wiem co tak długo w łazience robił:-).

Rudson trzymam kciuki za udaną wizytę.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny ale ja nie mówię ,że mojemu się nie chce, bo jemu się chce ale się boi :wściekła/y::-D
Jewcia :-D Chyba zacznę swojemu mierzyć czas spędzony w łazience :-D:-D
 
hej :)
dopijam kawe i lece na zakupy
mam jakas schize ostatnio i boje sie troche sama lazic ... wali mi na leb ?? :)))


o kurczaki :szok: przeraza mnie to, ze nas sie tyle rozpakowuje...
pysia na kiedy miala termin??

spokojnie w koncu musial nadejsc ten moment kiedy sie zacznie i u nas na watku :)

Witam z rana ;) juz nie pamietam kiedy tak wczesnie wstalam a tu juz kawa na stole ;-) widze ze ciekawie z samego rana , malutka Ty chcesz sobie pospacerowac kilka razy na 10 ja nie wiem czy bym raz na 4 p. weszła hehe:-) mam taki ból krocza ,że ledwo chodze....chociaz nie wiem czy moje poruszanie mozna nazwac chodzeniem raczej "turlaniem" się albo odbijaniem na boki juz coraz bardziej nie moge sie doczekac waga stukneła mi 91 kg. :dry: mam nadzieje ze po porodzie wroce jakos do swojego poprzedniego wyglądu podobno karmienie piersią duzo daje ? :happy2:

z ta piersia i chudnieciem bywa roznie ... wiekszosc rzeczywiscie szybciej wraca do formy , ale znam kobiety co tyly przez to , ze organizm strasznie upominal sie o zarcie i jadly jak nakrecone :)
trzeba bedzie uwazac i tyle
jakos wrocimy do formy :)

Hej kobitki

ja na momencik bo mam zakaz kompa ....lekarze stwierdzili że jakieś tam fale emitowane przez lapka mogą wpływać na tętno małego ...więc unikam digital devices jak ognia :-D:-D

U mnie wszystko ustało dokumentnie :baffled:...łażę piechotą po całym mieście...latam po chałupie/, piorę prasuję myję i nic :-D

Stary powrócił z obczyzny w sobotę więc mały już nie musi czekać....a on nic :-D

dziś idę po wynik na paciorkowaca i na KTG o 15...ciekawe jak tam tętno malucha :sorry2:....

najgorsze jest ]to że wogóle nie śpię ....no dziś spałam od 23 do 1 w nocy i od pierwszej do 5 nic....potem drzemka od 5 do 6 i Domel wstał...

super , ze maz juz do domu wrocil !!
a z tym kompem to pierwsze slysze ... ja dosc sporo na nim siedze mam nadzieje , ze nie szkodze swojemu :/








mam pytanie
boli was skora brzucha , ale tak dziwnie jakby od srodka ?? ja od 2 dni mam wlasnie takie dziwne bole , jakby pieczenie skory , ale nie zewnetrznej ... nie wiem czy to maly cos tam gmera czy co ?? ma wrazenie jakby mnie szczypal...
hmm ciekawe co to jest :)
o
ogolnie to z dnia na dzien mam coraz wiecej "dziwnych" objawow :/ a to jakies malinko siniaki same sie zrobily , a to ten brzuch , a to zebra no zyc nie umierax hehe
 
Czeeeeść lejdis :D Dwa dni mnie nie było na bb, a przydały by sie dwa kolejne na nadrabianie Was :D

Wracam stuningowana, włoski zafarbowane, henna i regulacja zrobiona, generalnie czuje sie jak młoda boginii :D No może poza tym, że rano pani pielęgniarka robiła mi kuku w żyłkę :wściekła/y: Nie lubie kuku w żyłkę ;-) Ja dziś dzwonie po wyniki wymazu i troszke trzęsę porami.
Kupiliśmy z młodym wreszcie meble do kuchni. Mają być gotowe za 3 tygodnie. Więc czeka młodego malowanko i kafelkowanko. Przynajmniej nie bedzie sie szwendał bez celu :-)

Pysia no ale szok. Super że już jesteś po. Wszystkich nas zaskoczyłaś :)

Werka dobrze, że to nie było nic poważnego. Ale strachu sie pewnie najadłaś co nie miara ;-)

Herbata hehe "co jak go ręką złąpie" :-D Padłam :D Mój tez miał takie obawy ale mu delikatnie powiedziałam, że chyba sie przecenia ;)
 
reklama
malutka powiedz mu ze jak sie boi, to dziecka jeszcze dlugo nie zobaczy...
mileczka to troche roboty Twoj bedzie mial :) a on faktycznie taki mlody ?
asionek mnie czasem swedzi, ale raczej nie boli...

ja po jajowie jestem, przecenilam sie i zrobilam sobie z 3 jajek... za cholere tego nie zmieszcze
 
Do góry