reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Karolina - chciałabym w różowym ale moja du pa z niego wyrosła ;-)

Ja też czekam na porządne zakupy ale chyba dopiero na wiosnę poszaleje :tak: nienawidzę kupować czegoś zimą bo mnie coś trafia w przymierzalni za nim człowiek się z całego badziejstwa zimowego rozbierze to już mi się nie chcę nic mierzyć :dry:
 
reklama
kasiadz
nie przejmuj się mój od 3miesięcy nie ma na mnie ochoty, też ryczałam bo mi jakoś przykro było

mogę ci pożyczyć czarnego olka, dostałam na 30stkę (nie używany jeszcze ) hahha (oczywiście żarcik:-D)
 
ja pomyślałam że w styczniu się obkupię, bo może już trochę brzuch mi zejdzie i będą wyprzedaże:)

kasiadz
nie przejmuj się mój od 3miesięcy nie ma na mnie ochoty, też ryczałam bo mi jakoś przykro było

mogę ci pożyczyć czarnego olka, dostałam na 30stkę (nie używany jeszcze ) hahha (oczywiście żarcik:-D)
no ja wczoraj powiedziałam mojemu że na urodziny ma mi kupić wibrator i dać już teraz, to szczęka mu opadła jak mu to powiedziałam :)

przepraszam za post pod postem, nie zauważyłam wcześniej:(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja raniutko czytalam posty malutkiej, potem poszlam jeszcze spac i myslalam ze wstane i przeczytam ze skurcze co 3 min - jade do szpitala... a tu nic :( malutka tak nas w niepewnosci zostawilas!:-D

Ja po raz pierwszy w nocy mialam bole przypominajace okresowe... w sumie trudno to bolem nazwac bo w skali 1-10 to bym im dala 1 ;) ale to moje pierwsze wiec sie pochwale :)

Ja sobie kupilam w tym tygodniu 2 kiecki (o rozmiar wieksze niz nosilam przed ciaza) na ebay - mam nadzieje ze ponosze tej zimy a potem moge wrocic do swojego rozmiaru :)

Milka widze ze ty tak zakupy lubisz jak ja - mi sie odechciewa zawsze po przymierzeniu jednej rzeczy, za duzo zachodu :-D
 
reklama
Do góry