reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Kiniutka - ja jeszcze nie miałam KTG, tak samo jak madzilka przy każdej wizycie mam słuchane tętno dziecka :tak: ale będę się umawiała na KTG w porzyszłym tygodniu do szpitala w którym chcę rodzić, taka przyjemność kosztuję 80,00 PLN
 
reklama
Witam wszystkich rankiem :-)
Miłka - jesteś genialna z odnajdowaniem linków!
Generalnie też się zgadzam z artykułem. Ale powiem wam, że jedno mnie martwi- tzn szczepienie dzieci w pierwszych dobach życia. Ja zamierzam poczekać, aż z dzidzi opadnie stres związany z porodem. Zaszczepię dopiero po powrocie do domu

Jagmar - jeśli zapiszę się tam też do lekarza, to oczywiście nie ma problemu... tylko ja tam nie chcę lekarza, bo dobrą to mają tylko położną ( a jak widać nie warto się z nimi użerać dłużej i nerwy sobie psuć)
 
w moim lekarzu rodzinnym to ciągle zmieniają te położne hmm... ale ja nie bede kombinowac bo mam blisko =) a po za tym narzekan nie słyszałam wiecie co mam wrażenie ,że mój sówaczek zwariował jeszcze tak niedawno był 25 tydz. a tu juz wybił 35 :szok::-D:-D leci leeeeeci
 
Witam kochane

U mnie nadal nic...zupełny regres :baffled::-)...chyba mały się "zadomowił"...KTG już dużo lepsze :tak::tak::tak::tak:...więc luzik :-D

W domu zamęt bo mąż przepisuje firmę na mnie ...więc "zaciskając" nogi biegam po urzędach ...może zdążę załatwić jak najwięcej formalności.

Ściskam was kobitki:-):-):-)
 
Witam kochane

U mnie nadal nic...zupełny regres :baffled::-)...chyba mały się "zadomowił"...KTG już dużo lepsze :tak::tak::tak::tak:...więc luzik :-D

W domu zamęt bo mąż przepisuje firmę na mnie ...więc "zaciskając" nogi biegam po urzędach ...może zdążę załatwić jak najwięcej formalności.

Ściskam was kobitki:-):-):-)
Widzisz ,a już obstawiały i zakłady chciały robić która z nas pierwsza się rozpruje :-D
Twój termin to 27.09/06.10 ,a mój to 26.09/03.10 noooo zobaczymy czy nam maleństwa psikusa nie zrobią i jeszcze dziewczyn nie przenosimy:-D
 
Ostatnia edycja:
hej :)
u mnie ponad 30 stopni do tego pol nocy nie psalam tak mnie biodra okropnie bola :/
dzisiaj wizyta u gina ciekawe czy zrobi USG i pomierzy malucha ??
no i co z szyjka ?? :)


czesc
melduje sie , ze zyje mam sie w miare (jako-tako) i nadal w dwupaku
mialam mega kociol, bo mialam gosci z pl, wiec nie bylo czasu na komputer
ale akurat ja sie z tego ciesze, bo mi sie troszke odmienilo

super , ze humorek lepszy :)
takie odwiedziny zawsze pomagaja :)

dzien dobry dziewczyny!



cytryna - trzymam za to,zeby sie mala w koncu ustawila "do wylotu" grzecznie! :-)

to trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za wizyte :)

Kobietki ja mam jeszcze takie pytanko. Czy ktg to się robi tylko w razie potrzeby i jakiś wskazań ku temu czy każda ciężarna powinna mieć od któregoś tam tygodnia?

Idę na jakies drugie śniadanko, może zgagę uda mi się zabić, bo już z nią wytrzymac nie mogę, a mleko mi się właśnie skończylo.

ogolnie powinnas miec min. raz w tyg. KTG na 3tyg. przed porodem allbo 2
ale jak zwykle bywa wszedzie jest innaczej :/
takze zapytaj sie u siebie w szpitalu co masz zamiar rodzic , albo swojego gina :)
u nas na miesiac przed porodem KTG 2 razy w tygodniu sie ma

Kiniutka - ja jeszcze nie miałam KTG, tak samo jak madzilka przy każdej wizycie mam słuchane tętno dziecka :tak: ale będę się umawiała na KTG w porzyszłym tygodniu do szpitala w którym chcę rodzić, taka przyjemność kosztuję 80,00 PLN

to jeszcze za to placic trzeba ?? !! kurcze pierwsze slysze :/

Witam kochane

U mnie nadal nic...zupełny regres :baffled::-)...chyba mały się "zadomowił"...KTG już dużo lepsze :tak::tak::tak::tak:...więc luzik :-D

W domu zamęt bo mąż przepisuje firmę na mnie ...więc "zaciskając" nogi biegam po urzędach ...może zdążę załatwić jak najwięcej formalności.

Ściskam was kobitki:-):-):-)

no maly jednak wychodzic nie chce :) zarty sobie porobil , a teraz pewnie posiedzi hehe
uwazaj na siebie i nie lataj za szybko :)
 
Witam sie i ja. Ciekawa jestem jak sie ma nowy bobasek :tak: Trzymam kciukasy za wszelkie wizyty i pedze lece prasowac (chociaz mi sie straaaaaasznie nie chce) bo mi chlop nie ma co na du*e zalozyc :-)
 
reklama
malutka i Rudson - zobaczycie jeszcze będą Wam porody wywoływać ;-)
Asionek - współczuję upałów, to nie jest temperatura dla kobiet w ciąży ;-)

No i ściskam zaciskam za dzisiejsze wizyty :-)
 
Do góry