reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Gosiane mi sie udało dzisiaj zrobić badanka, więc jak coś jutro ci przypomnę o twoich :)

atram ty jeszcze w domku, a juz myślałam, że na porodówce walczysz :)

malutka
dobrze, że już jesteście w domku, z jednej strony to dobrze, że infekcja wyszła w szpitalu, a nie po nim, bo tak to przynajmniej nie musisz teraz biegać po lekarzach

dołączam do klubu opuchnietych :/ na szczęście nogi są mniej słoniowate niż w sierpniu i wrześniu więc git
ciekawe ile jutro ciężaróweczek sie rozpakuje, bo ponoć pełnia księżyca :)
 
reklama
Heloooooł laski! To znowu ja.... Odesłali mnie. Po prostu rozwarcie na opuszek i nie ruszy.... Do tygodnia musze mieć dzidziusia. Czyli do 18-ego.... Na 18.10 o 7:30 wstawić sie znów. A do tego czasu chyba zwariuje.... Na KTG w ciągu 15 minut wyszło 7 skurczy w tym dwa mocno odczuwalne.

Atram aaaaa taki trawnik :-D:-D:-Dmam kochana nadzieje, że u Ciebie poszło lepiej niż u mnie... Trzymam kciuki!

Malutka witojcież z powrotem! Buziaki i dużo zdrowia dla Ciebie i małego.

Madzilka ja półtora miesiąca temu musiałam niestety rozcinać obrączkę bo nie zdążyłam ściągnąć :( DObrze, że Tobie udało sie ocalić :)

Ewa główka do góry! Nie ma co sie dołować! Przyzwyczaisz się, że dzidzia mniej sie rusza. Ja też panikowałam :)
 
hej kobietki,
ja dzisiaj po wczorajszej rozmowie z moim na temat naszych finansów i tego że coraz ciężej do końca miesiąca wytrwać, poszłam kupić sobie szaliczek:), szaliczek kupiłam w kolorze popielatego różu, mam też taki płaszczyk, kozaki mam brązowe a czapkę fioletową, nie za bardzo to wszystko gra ale tak to ze mną jest że kupuje to co mi się podoba a nie patrzę żeby pasowało do reszty garderoby:) na szczęście mam jeszcze brązową kurtkę z tych na narty (sportową) i ona już pasuje do brązowych kozaków, chociaż do niej czapki nie mam i szalika:)

a poza tym u mnie dalej cisza.........
i drażnienie sutków też nie pomaga, nie mam po tym skurczów, a może mam tylko nie czuje? hmmmm

wczoraj zrobiłam sobie gorącą kąpiel i wlałam do wanny płyn do kąpieli dla dzieci bo dostaliśmy próbki na sr - ależ to śmierdzi, no i po kąpieli zasłabłam, zrobiło mi się słabo i niedobrze i do tego migrena - a już tak długo jej nie miałam, ale położyłam się spać i wszystko przeszło.

dziewczyny, kupowałyście może już karuzele? ja wczoraj znalazłam taką: http://allegro.pl/karuzela-podrozna-mala-ksiezniczka-tiny-love-new-i1862038875.html
ma ktoś może taką? bo ja się zaczęłam nad nią zastanawiać bo mało miejsca zajmuje więc powinna być fajna żeby ja pod baldachimem powiesić i nie będzie wtedy przeszkadzała tak mocno przy wyjmowaniu małej z łóżeczka. Ale mało opinii na necie jest na jej temat
 
Ostatnia edycja:
Jestem po wizycie u położnej!! dziś jestem bardzo z niej zadowolona! pogadałyśmy, pośmiały, dowiedziałam się jak tu to wywoływanie wygląda i wreszcie odetchnęłam, złapałam luza i już nie gryze :-D.
Termin wywołania - 16 w niedziele, jak sie nic do tego czasu nie ruszy bo...uwaga...fenomen! zrobiła mi masaż szyjki!!!
Powiem wam że wcale to takie straszne nie jest jak wszędzie opisują!!! no chyba że ja się czegoś gorszego spodziewałam i dlatego mam nieco odmienne zdanie. Troche boli, owszem, ale nie tak żeby się z bólu zwijać, owszem, cholernie nieprzyjemne, ale tylko tyle.
A! i mam 2 cm rozwarcia, ale ponieważ zaliczam się do wielorudek to to tak naprawdę nic nie znaczy niestety.
 
Ostatnia edycja:
Anulka witaj zpowrotem! Super ze starsza cora szczesliwa :-) Opowiadaj jak tam wam sie wiedzie i jakies fotki pokaz :-) Bo my ciekawe baby ;-)

sivi ciesze sie ze humorek lepszy. Dobrze ze ci zrobila polozna ten masaz, Asionek po nim urodzila szybciutko. Trzymam kciuki zeby u ciebie tez tak bylo no a jak nie to najdalej za pare dni i tak bedziesz miec maluszka :-)
 
Ostatnia edycja:
Herbatka widziałam film jakiś czas temu.. Wzięłam się za czytanie książki "Dzieciozmagania" Kaz Cooke- autorki "Ciężarówką przez 9 miesięcy"(tę czytam na bieżąco tydzień po tygodniu) i w sumie podoba mi się sposób w jaki przedstawia różne problemy i ich rozwiązania, bo nie ma takiego narzucającego tonu jak co poniektóre poradniki. Mam w domu "Lekką komedię" Eduardo Mendozy wiec chyba za nią się zabiorę.

Dziś mnie opuściło trochę więcej śluzu niż zwykle i tak zaczęłam się zastanawiać- jak wyglądają odchodzące wody płodowe? Czy tego duzo jesty i czy rozpoznam, ze to wody a nie jakis bardziej wodnisty śluz??

Poznasz na pewno.Wody zazwyczaj chlupią od razu,a jak się sączą to też w ilości większej niż śluz.
Witam się z wami po przerwie.
Jak zwykle zacznę od gratulacji>GRATULEJSZYN DZIEWCZYNKI!!!!!
Kurde każda z nas juz z schizy jakieś wpada,a ja z wami,już mam dość mojego balastu,spuchniętych platfusów,dłoni i twarzy tzn.spuchł mi nos i usta te drugie kurde jak po przeszczepie jakimś-w mordę.

Co do karuzeli,kiedyś wPolsce kupiłam śliczną karuzelkę z krówkami dla Julci,tylko pożałowałam kasy i krówki były plastikowe-NIE POLECAM bo przy każdym wkładaniu do łóżeczka śpiącego dziecka musiałam szturchnąć je i one uderzając o siebie robiły kupę hałasu i dziecko się budziło.Zuza miała już miękkie zabaweczki,ale
wg.mnie to tylko ozdoba dla nas,bo moje kobity nie zwracały na to uwagi.
Lecę budzić dziewczyny do szkoły na razie pa...
 
Ostatnia edycja:
Anulka dobrze ze Julka juz uwielbia mlodsza siostre ;-)

Malutka cale szczescie ze wykryli w szpitalu co trzeba! ciesz sie ze jestes juz w domku :) zazdroszcze

Magda bole krzyza moga byc oznaka zblizajacego sie porodu, zwlaszcza jesli przypominaja skurcze. pochodz troche, wez ciepla kapiel, jesli nie pomoze to moze to TO? mnie bardzo bolaly plecy caly weekend. siedziec nie moglam, ale przeszlo samo...
 
reklama
Witam
Pogoda znowu do bani, mam koszmarnego lenia dzisiaj nic mi się nie chce, przeleżałam w łóżku do 12stej potem trochę sie poszwendałam poleżałam z godzinę w wannie i zaraz chyba znowu się walnę do wyra jakiś deprech mnie łapie.
Dziewczyny trzymajcie się i powodzenia życzę tym na które przyszła pora i kobitkom po terminie
TO CZEKANIE JEST OKROPNE!!!!
 
Do góry