reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

dziewczyny to nie dokarmiajcie mm jak się potem kolkami kończy :sorry2: laktacja normuję się około 14 dnia ale jak dokarmiacie, to dziecko nie ma szans "poinformować" organizm, że ma większe potrzeby ;-) uruchamiacie flaszkę w w cycach dalej pozostaje niedobór ;-) może lepiej się przemęczyć i poczekać aż produkcja większa pójdzie :tak:

sivi - u mnie w mojej poradni pediatra nie mierzy, z Mileną miałam tak samo :tak:

Mariolcia - spróbuj nakarmić go niechcianą piersią z pod pachy, powinien nie zauważyć różnicy ;-)
 
reklama
mileczka- tak w aptece

miłka- tylko ja w jednym cycu mam mało pokarmu a w drugim jest no i karmie i tak dwoma jak wydoi to jak sie jej zachce za 30 min to mi ona na pusto nie chce ciągnąć cyca:confused: masz jakis patent na to
 
Witam, ja dzisiaj poszłam z Hania do pediatry, bo ciagle ma zielone kupy, a wczoraj miała kupę, która była zielonym śluzem. Babka dała jej dicoflor 30 w saszetkach. Przed chwila znowu zielona kupa z cienka jedna niteczka krwi :-( Mam nadzieję,że ten lek pomoże, bo korzystnie modyfikuje florę bakteryjną, wspomagając prawidłową pracę jelit. Normalnie załamka :wściekła/y:
 
Marti to go kopnij w dupsko, może mu wylecą z głowy pijańskie głupoty!:wściekła/y: Kurcze Ci faceci to potrafia rozstroić... Mój też przed chwilą zjeb dostał. Dzwonił, ja sie żaliłam, że mały płacze, pręży, nie można go uspokoić a on mi zapodał radę stulecia " No cóż, Kamila. Małe dzieci płaczą":szok::baffled: Odkrył Ameryke normalnie... Po czym dodał, że przecież w nocy śpi... Przy czym on do dziecka chyba ani razu nie wstał bo przecież po co, skoro nie ma cycków :-D Więc dostało mu sie jeszcze za to, skąd może wiedzieć co dziecko robi w nocy:-D

Marti a tą herbatkę to w aptece można kupić?

hehe to jak moj prawie :) faceci sa z innej planety :-D
jak dajesz butle to moze kup jakas antykolkowa ?? moze cos pomoze

ale tak jak pisze Milka ja bym nie dawala tylko probowala rozchulac laktacje na maksa , bo tak to bledne kolo wsumie sie robi :(

maść lignokaina i z ziemniaka wykroić coś w kształcie dość długiego czopka, umyć i do tyłka na noc wkładać tak żeby trochę wystawał, ponoć rewelacja

o kurka :szok::-D wymieklam hehe juz widze siebie z ziemniorem w dupsku i mine mojego meza :-D
ale cos musi w tym byc , bo kiedys pamietam mama mojego eh tarla ziemniaka w gaze ta papke zawijala i tak narosl na nodze wyleczyla , a juz ja operowac chcieli ...
daj znac czy pomoglo :)

Witam, ja dzisiaj poszłam z Hania do pediatry, bo ciagle ma zielone kupy, a wczoraj miała kupę, która była zielonym śluzem. Babka dała jej dicoflor 30 w saszetkach. Przed chwila znowu zielona kupa z cienka jedna niteczka krwi :-( Mam nadzieję,że ten lek pomoże, bo korzystnie modyfikuje florę bakteryjną, wspomagając prawidłową pracę jelit. Normalnie załamka :wściekła/y:

slyszalam pozytywne opinie o tym leku tak wiec trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&& zeby pomoglo !!
 
Witam, ja dzisiaj poszłam z Hania do pediatry, bo ciagle ma zielone kupy, a wczoraj miała kupę, która była zielonym śluzem. Babka dała jej dicoflor 30 w saszetkach. Przed chwila znowu zielona kupa z cienka jedna niteczka krwi :-( Mam nadzieję,że ten lek pomoże, bo korzystnie modyfikuje florę bakteryjną, wspomagając prawidłową pracę jelit. Normalnie załamka :wściekła/y:
Dobrze ze poszlas do lekarza trzymam kciuki zeby sie szybko polepszylo&&&&&&&&&&
 
Czesc. Czytam was clay czas z telefonu nawet laptopa nie mam czasu wlaczyc. Kiwi trzymam kciukasy za ciebie! U nas nadal walka z plesniawka i niestety mala ma kolki kazdego wieczoru :( ja od poniedzialku zostaje sama w domku I boje sie ze nie dam rady, maz pracuje na zmiany 24 godziny jak go nie ma to cala dobe, chyba bedziemy obie plakac co wieczor...
 
Dzień dobry,

Ja już po ostatnim zastrzyku cieszę ryja jak głupia :-p

Marti - może za mało pijesz wody, tu masz fajnie opisany podobny przypadek http://dziecko.onet.pl/23998,6,9,jak_zwiekszyc_laktacje,1,artykul.html

A
ti - współczuję brzuszkowych kłopotów, mam nadzieje, że szybko miną :tak:

cytryna - ja pleśniawki smarowałam fioletem i fajnie mi zeszły, tylko oprócz paszczy dziecka trzeba smarować też swoje sutki bo grzybki po karmieniu zostają na nich i powstaje takie błędne koło :tak:
 
dzieki za slowa wsprcia,malutka przebadana wzdłuż i wszerz, zdrowa jak ryba...dzisiaj ostatnie badanie pod katem rota wirusow..ale wyjdzie opiero we wt;( nosi mnie juz...
 
reklama
Do góry