reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
kasia ale co myślisz że fasoleczka? Moze stres przez chorobę Antosi?
butki super, chyba sie skusze ;) Ale jaki rozmiar????
:szok:
Ja za to przez pół miesiąca mam plamienia.. pół miesiąca!! Brzuch mnie boli średnio raz na pare dni :-( boję się że to nadżerka :-(
 
Ostatnia edycja:
Kasiadz, moze to nie to o czym myslisz. Spoznia sie przeciez czasem okres z roznych powodow. Trzymam kciuki, zeby bylo wszystko ok, ale moze test dla pewnosci?

U nas totalna seksualna posucha ostatnio, wiec ten stres mam chwilowo z glowy. Od 3 tyg nic;-)

Poza tym jesli o slub chodzi juz myslalam, ze w ogole dam za wygrana i to oleje, ale wczoraj poszlam mierzyc suknie i taaaaak mi bylo fajnie w tych sukniach, ze nagle zapragnelam tego slubu bardzo bardzo :-) I ustalilismy, ze bedzie obiad dla rodziny i impreza dla znajomych. Poza tym nie bierzemy kościelnego tylko sam cywilny. I planujemy wrzesien tego roku, a suknie juz sobie wybralam:-) Akurat sa wyprzedaze:-)

Co do wakacji, mielismy w planach Chorwacje z Kuba samochodem, ale koniec koncow nie wiem czy sie skusze. Przeraza mnie tyle godzin jazdy, choc planowalismy to w nocy. Moze jednak pojedziemy gdzies blizej (o ile pojedziemy).
Poza tym u nas nic nowego, Kuba dalej sam nie siedzi:baffled: A dzis jest mega maruda i nie wiem czy zeby nie ida.

Milego dnia i duzo zdrowka!
I pozdrowienia dla pracujacych mam
 
Ostatnia edycja:
kasia ale co myślisz że fasoleczka? Moze stres przez chorobę Antosi?
butki super, chyba sie skusze ;) Ale jaki rozmiar????
:szok:
Ja za to przez pół miesiąca mam plamienia.. pół miesiąca!! Brzuch mnie boli średnio raz na pare dni :-( boję się że to nadżerka :-(

my kupiliśmy rozmiar 18 ale mierzyliśmy. Pani w sklepie powiedziała ze aby dobrze dopasować buciki dziecko musi je przymierzać stojąc.

a co do okresu....... wygląda na to że go nie będzie przez najbliższe kilka miesięcy
zrobiłam test...... :szok:
 
elifit
wierzę że jesteś baardzo zapracowana i mężu też, ale jeśli jest jakis obrany cel to i tak jest łatwiej. Ty chociaż masz gdzie pracować hehe:p

maggie
kurcze od dawna marzyliśmy o chorwacji, już na podróż poslubną mieliśmy jechać, ale jak przeliczyliśmy koszty to nie stać nas bo dostajemy ok 2 tys na wakacje a zagraniczne jednak wynosza wiecej bo na samo paliwo żeby dojechać wyliczyłam ok 1000 zł...

kasiadz
no to GRATULACJE :) Dobrego samopoczucia i dbajcie o siebie:) to teraz całym forum będziemy dopingować i przeżywac z Tobą całe 9 m-cy!
pewnie szczęście Cie rozpiera, tym bardziej że się staraliście cooo :)?
dzieki za przepis na sałatę, jeszcze nie wiem jaką zrobię ale jutro musze wybrać bo czas leci... za to przypomniałaś mi dzieki tym przepisom ze nie zapytałam dziś w sklepie o tort czy mi upieką..

moje dziecko jest przeokropne na te ząbki... dziąsełka ma delikatnie przekrwione i wszystko gryzie a ślini sie jak pit bull...
ja teraz na bank nie zdecyduje sie na drugie choć tez to rozważałam, ale moja Emilka to małe ADHD i z 2 raczej cięzko by mi było strasznie... kupiłam dzisiaj te krople camilia i zobaczymuy efekt bo jak na razie używamy dentinox i jest średnio...
 
czy mnie duma rozpiera? nie do końca, dzisiaj się popłakałam, że to wszystko było takie nieprzemyślane, nawet ostatnio już zaczęliśmy się zabezpieczać, i co?
no cóż, nie ma wyjścia trzeba się cieszyć, damy radę:)
 
Och Kasiadz aż mnie zamurowało.Gratulację. I nic się nie martw, będzie dobrze. Na początku człowiek zawsze trochę przerażony zanim się oswoi z Tą myślą. Życzę wsparcia w mężu i dużo zdrówka kochana dla Was.
 
Kasiadz gratulacje!!!! Aaaaaaa! Jesteś pierwsza na forum! Ale będziemy przeżywać :-D

Dacie radę, nasze mamy dawały to ty nie dasz? Antosia będzie miała 1,5 roku, duża dziewczyna.. ubranka i sprzęty po niej masz, również życzę ci wszystkiego najlepszego i dużo wsparcia od najbliższych :-)

Do lekarza kiedy? Wiesz że z każdego twojego kroku będziesz musiała relacje zdawać :-D

Boszzz też bym chciała :p Zobaczysz że zaraz wszystkie sie posypiemy :-D
 
reklama
kasia - wielkie gratulację :szok::-D:tak:

niezły czad :-) ale super, dzieciaczki będą w podobnym wieku :-)


no i polecam też te buciki z Befado - kupuje Milenie do przedszkola, i są super podeszwa elastyczna, wkładka taka, że stopa się nie poci - na prawdę warto kupić chociaż za kapcie płacę około 50,00 to wiem, że będą jej długo służyć
 
Ostatnia edycja:
Do góry