reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

ewa spokojnie, ja tez sypialam jak mysz pod miotla przez ostatnie miesiace ciazy. tak jak pisze asik, zeby mala kolek nie miala to pierwsze 2 miesiace nawet nie odczujesz ze masz drugie dziecko w domu. mlodsza mi ciagle spala, w zasadzie to przypominalam sobie o niej jak szlam karmic :-)
 
reklama
ja przynajmniej jeszcze nie - choć marzę o nich co dzień, jeszcze niecałe 3 tygodnie :)

Tak temat kolek jest mi tak dobrze znany, że nie chcę mieć drugiego dziecka - to był horror (choć mówią że nie nic słodszego od maluszka (tak tak ale bez kolek :D )) Także życzę Ci braku kolek z całego serducha :)

My byliśmy wczoraj na szczepieniach (znaczy się babcia była z Fifkiem), Filip nawet nie zauważył kiedy dostał szczepionkę (uwielbiam naszego lekarza za podejście do niego), gorączki też nie dostał w nocy - mam nadzieję że już nie dostanie.
Jak tam Twoje nocki z brzuszkiem - już lepiej?
 
jak tam po weekendzie? U nas deszczowo niestety, ale ile mogliśmy tyle byliśmy na dworze :) kalosze i kurteczka nieprzemakalna to jest to co Filipek lub najbardziej :)
 
u nas bez deszczu ale chłodno, tzn jak słońce świeciło to gorąco a jak zaszło to zimno:baffled: w niedziele wystartowaliśmy na odkryty basen ale pod basenem stwierdziliśmy że pogoda nie sprzyja i zrezygnowaliśmy :(
 
Dziewczyny pomocy:
Zakochałam się - ale nie tak zwyczajnie bo w krześle :D a dokładnie w tych: INGOLF Krzesło - biały - IKEA kolor bejca patynowa
i taka lampa: LERAN Lampa wisząca - 60 cm - IKEA

cenę przeżyję, ale... taki mam kolor mebli w salonie: P6010138.jpgP6010134.jpg

no i co by tu teraz zrobić...
 

Załączniki

  • P6010138.jpg
    P6010138.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 45
  • P6010134.jpg
    P6010134.jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 45
Ostatnia edycja:
reklama
no właśnie nie wiem jak mam ugryźć ten temat, meble miały być jaśniejsze w porywach chwili zamówiłam ciemne :D i teraz ni jak mogę nic do nich dobrać, a te krzesła są tylko w takich kolorach i nie wiem czy sobie je odpuścić, czy coś kombinować.

Ewuś a właśnie jak się czujesz?
 
Ostatnia edycja:
Do góry