reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

ulala ja kiedyś brałam mercilon przez kilka lat i jedyną wadą było obniżenie libido, a tyć zaczęłam jak odstawiłam tabletki :szok: ale też słyszałam, że może wystąpić swędzenie skóry przy antykoncepcyjnych, powodzenia w zdiagnozowaniu!
pesca też dołączam do pytania do Ciebie jakie ćwiczenia wykonywałaś z małym, że zaczął raczkować?
emotion to normalne, że dzieci prowadzane często stąpają najpierw na palcach, znam parę takich przypadków i dzieci potem ładnie chodziły.
vinga może być od uderzenia ten krwiak albo przy przebijaniu się jedynek coś tam w dziąśle się zadziało..na razie się nie martw a jak nie będzie schodzić to przejdz się do lekarza.
A propo włosów dzieciaków, to mój w ojca chyba łysy ;-) tzn z tyłu ma włosy tylko z przodu "wysokie czoło" :-p a ja uwielbiam dzieciaki z kudłatymi włosami. Zawsze się kochałam w rockmenach z włosami do pasa więc mojemu na pewno nie będę obcinać prędko, no chyba, że grzywa mu będzie przeszkadzać (bosze, kiedy ona urośnie..) albo będzie starszy, zacznie słuchać techno :-( i się ogoli na pałę.
Ja dziewczyny jakaś osłabiona, temperatura mi się waha między 35,5-35,9, nigdy tak nie miałam. Kupiłam magnez, witaminy, żeń szeń i łykam a jak wrócę do krk to badania hormonów muszę porobić i uderzyć do mojego endokrynologa. Dobrze, że się ochłodziło bo te upały też na mnie zle wpływały a mały to już w ogóle cały czas marudny i spocony był.
 
reklama
emotion mój młody do dzisiaj tak ma, że staje albo na całych stopach, albo wręcz na paznokciach:szok: będzie chyba na balet śmigał..ostatnio pochwaliłam się koleżance, jak to Filip pięknie zasypia sam w łózeczku i ładnie je...ahaa..no i się skończyło..wrzaski w nocy, dzisiaj między 2.30 a 3.00 wstawałam chyba 15 razy..podejrzewałam skok rozwojowy, bo na zęby to już czekamy nie wiem ile, a dziąsła nadal jak plastelina..zaglądam teraz do paszczy, a tam przebija się wreszcie prawa górna jedynka...to już wiem, że mam znowu dzisiaj pospane...z tego wszystkiego wczoraj tak bardzo mnie bolała głowa, że myślałam, że już zejdę z tego świata-dzisiaj rano dostałam okres:baffled: i leciała mi masakrycznie krew z nosa..no nie mógł mi sie trafić lepszy poranek:wściekła/y:
a tak na marginesie..odwiedzałam ostatnio koleżankę w szpitalu i spotkałam się z moim ginem, pogadaliśmy troszkę, a ja do niego, że jeszcze na "przeglądzie poporodowym" nie byłam:sorry2: nie pytajcie nawet jaka była jego reakcja...dobrze, że szedł do pacjentki, bo chyba by mnie zaciągnął siłą na badanie:-D

Filip nauczył się ostatnio wstawać przy oknie balkonowym:no:a mam tam kafle, więc nie pytajcie co się dzieje..zresztą nie ma opcji, żeby go powstrzymać..dzisiaj przyciął palce, bo szafeczke musiał otwierać...ehhh
 
MISZA mi temperatura waha sie miedzy 34.9 a 35.8. na morfologie zbieram sie od hmmm 5 miesiecy :-D mojej wkoncu wlos sie zagescil ale szalu nie ma
 
ulala ja cerazette odstawiłam, bo mi było po nich strasznie niedobrze, miałam zawroty głowy i zaczęłam robić się żółta...po odstawieniu praktycznie jak ręką odjął..
misza mój też mało co włosków ma na głowie:)tak samo czekam aż urosną, bo uwielbiam jak dzieciaki mają dłuższe włoski-nieważne czy dziewczynka czy chłopczyk:)
panziorka bidoku:(ale do gina to faktycznie mogłabyś się przejść:)


Ja od tygodnia też jakaś słaba jestem, mam mega ataku kaszlu w nocy i lekarstwa, które mi zostały przepisane najwyraźniej nie działają. Jutro idę na wizytę kontrolną, nie chciałabym małego zarazić.
 
misza peruke ci pozyczę dla Ignasia heee :) urosną urosną:) mojemu rosną za bardzo ale tak nieproporcjonalnie boki któtkire a góra taka gęsta nieładnie to wyglądało i obciełam teraz zobaczymy czy będzie lepiej jak będzie odrastać czy dalej tak dziwnie będa rosły:)

ja mojemu codziennie pomagam podnieśc brzuch do góry kleczy wtedy na pieska i nózkami mu przekłądam ale on nie chce raczkowac i basta :) zniosłam do salonu łóżeczko turystyczne i siedzi sobie w nim i się pięknie bawi a ja sie nie boję że walnie o płytki głową bo kombinuje czasem bardzo:)

Jutro zaczynamy wakacje !!!

ja już 2 tydzień zawziełam sie diety bo zostały mi tylko dwa miechy na schudniecie a 8 mc juz sie zbieram i są efekty 4 kg mniej musze tym razem wytrwac musze wazyć tak z 80 kg mi wystarczy a 75 to juz byłby mega sukces ale o nim to juz nawet nie marzę:)

pandziorka silnego masz dzieciaczka gdzie mój by tak wstał:)
 
ulala to dawaj tą perukę :-D swojemu zawsze możesz robić irokeza z takiej grzywy a ja to szczotką swojego młodego czesałam chyba ze 3 razy od urodzenia;-) mój teraz u babci śpi w turystycznym, ma inne wymiary niż zwykłe łóżeczko i turla się po całym wzdłuż i wszerz. Też mam plan z dietą ale tak cięzko zacząć....
elutka, fajny ten Twój Mały, mina bezbłędna a i pucuś chyba większy od mojego;-)
Paulina to witaj w klubie mocno osłabionych mamusiek, obysmy nie padły w końcu jak konie zaprzęgowe;-)
 
nam też dziwnie włosy rosną, mamy irokeza pośrodku, którego nie da się przylizać, a po bokach ledwo co widać tych włosów.

ja gdyby nie następna ciąża to też pewnie nawet morfologii bym nie miała zrobionej.
Elutka, ja też mam ataki kaszlu, jeszcze po chorobie mi zostało. i też osłabiona jestem, korzystam z okazji i z małym posypiam trochę
krwiak nam dziś zniknął na szczęscie.
 
qrcze ja chora byłam ostatnio miesiąc temu i raczej się wyleczyłam wtedy. Skąd mogą być takie ataki kaszlu i to właściwie tylko w nocy..
Misza nie powiem, bo mam małego pucusia choć i tak go już troszkę wyciągnęło:)właśnie się przemieszcza wzdłuż stolika i zrzuca wszystko co tam widzi...
 
Ostatnia edycja:
Elutka a nie masz czasem kaszlu "alergicznego"? tzn myślisz, że się wyleczyłaś, a faktycznie coś tam zostało i przy zmianie temp.otoczenia i ciała masz ataki "tzw głupiego kaszlu"?..sorki, za dziwne opisy, ale ja tak miałam przez 3 miechy i w końcu przeszło...ale przy okazji wizyty u lekarza, p. doktor powiedziała, że są to skutki niedoleczonych przeziębień. Ja zawsze staram się leczyć sama:zawstydzona/y:i pomagał mi syrop sosnowy(ja robię go sama), ale zwykły Pini z apteki też pomoże.
 
reklama
też się zaczęłam nad tym zastanawiać, on rzeczywiście jest głupi i pojawia się nagle. Ostatnio w sklepie dostałam takiego ataku, że mi łzy pociekły i nie mogłam przestać kaszleć...okropieństwo. Ja staram się z każdą infekcją chodzić do lekarza.Chociaż dzisiaj było lepiej...i obawiam się, że mogę znać przyczynę-antykomarowy odstraszacz do kontaktu- wyłączyłam go w nocy
 
Do góry