reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Witam Mamusie:)
U nas też gorąco ale jakoś dajemy radę.
My przez parę dni mieliśmy problemy bo mały jakiś drażliwy był, gorączkował, mega katar i nie spał w nocy- myślałam że zęby a wczoraj wyszła mu wysypka więc to chyba była ta trzydniówka. Dzisiaj jest już lepiej chociaż rano nie sikał a i po nocy nie było za wiele w pieluszce. Kupę zrobił do nocnika ale tez bez sików. Już panikowałam ale teraz się wysikał...
Elutka- oby szybko oczko się wyleczyło.
 
reklama
Dziewczynyz oczkiem już dużo lepiej...wrzucam tu dwie fotki jak to oczkostrasznie wyglądało, może mnie nje zatłuką za to...u nas teź nadal upał, ale ponoć ma być ochłodzenie. Krzyś też mniej chętnie je, ale dużo pije na szczęście
tak wyglądało w pierwszy dzień

2013-08-07 10.40.521940214425.jpg
a tak na drugi, więc naprawdę się mocno przestraszyłam...
2013-08-07 23.45.491052683891.jpg
 

Załączniki

  • 2013-08-07 10.40.521940214425.jpg
    2013-08-07 10.40.521940214425.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 40
  • 2013-08-07 23.45.491052683891.jpg
    2013-08-07 23.45.491052683891.jpg
    10,3 KB · Wyświetleń: 40
Boleć chyba nie bolało, ale na bank swędziało bo strasznei tarł to oczko co tylko pogarszało sytuacje. Na szczęście obyło się bez gorączki a humorek dopisywał:)
 
Elutka- cieszę się że już lepiej bo wyglądało to strasznie.
Ale tu spokój a ja trochę zaczęłam pisać z Kwietniówkami bo według moich obliczeń to dzidzia urodzi się w kwietniu i tam jest ruch taki jak u nas na początku:-D Jak nie wejdziesz w ciągu dnia to jesteś do tyłu ze 4 strony:tak: I spotkałam tam naszą znajomą:-)
 
kasik jest o niebo lepiej, została tylko kropka po samym ugryzieniu:) A kogo to spotkałaś?:-)
Rzeczywiście zrobił się jakiś dziwny spokój na forum:)
 
Witam się "porannie".
Penie wszystkie mamy na FB siedzą:-D
Nie ma jeszcze 12, a ja już padam. Ostatnio ubranie małej na spacer to niezły wysiłek. Jak tylko biorę ją do sypialni, aby zmienić pieluszkę, pokremować i ubrać, zaczyna płakać. Chyba ten pokój kojarzy się jej z miejscem gdzie śpi:szok: Większość dnia jesteśmy w salonie. Mąż z nią wyszedł teraz ja się ogarnę. Miłej niedzieli mamusie.
 
reklama
Jestem :) Faktycznie pusto ale cóż się dziwić, taka pogoda to wszyscy na dworze. My nadal walczymy z katarem, mały strasznie się męczy ale mam nadzieję że to już finisz zmagań. Mały ma też strasznie zaczerwienione oczy- myślę że to od ciągłego tarcia- jeszcze nie panikuję...
Definitywnie zakończyliśmy cycanie- trochę mi smutno ale obyło się bez protestów Antosia i to jest przecież najważniejsze. Teraz trochę odpoczynku i mleczarnię przejmie Junior:-D
kkarolcia i co z córeczką???
Miłego wieczoru, moje dziecię już śpi:-)
 
Do góry