reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Kurcze dziewczyny a czy zapominalstwo moze byc kolejnym objawem ciąży hehe Bo nigdy nie zdarzyło mi sie NIE dac ziemniakow do zupy i zapomniec o wyprowadzeniu pieska :-D ale jaja:-)

Również witam wszystkie nowe mamusie i zdrówka życze:-)

Pewnie, że może, to chyba rezultat zmęczenia i ogólnego rozkojarzenia, ja raz zostawiłam kosmetyczkę w pracy - następnego dnia nie miałam czym się umalować rano:-) A o różnych drobiazgach zapominam teraz nagminnie.
 
reklama
Dziewczyny kiedy mówicie lub powiedziałyście już w pracy, że jesteście w ciąży?

u mnie już wiedzą, w 5 tyg zaniosłam zwolnienie wystawione przez ginekologa i w zasadzie nie musiałam nic więcej mówić, szefowa od razu domyśliła się o co chodzi
 
Mina przyznam slub szalenie oryginalny w przerwie miedzi przeprowadzką :)
Syneczki współczuję, ale biedactwo Cie wymarnowało.To jakis chyba paskudny wirus Cie dopadł.Dobrze ze u synka poprawa, a za okruszka trzymam kciuki &&&&&&, bedzie dobrze.
Petaluda to fajnie ze bedziecie slubować, tym bardziej ze juz dzidzia bedzie z wami.

U nas tez juz troszke czasu minelo bo ponad 2 latka, liczba gości umiarkowana bo około 70-80 juz nie pamietam dokładnie ale bardzo miło wspominam.Dla mnie tez nie miało to jakiegos wymiaru "duchowego", jakby przydarzyła nam sie dzidzia przed slubem tez bym nie płakała.

Bazuka, sandy witamy!!!!

Mlody śpi więc znow wpadlam poczytać.A za chwile pedze smazyc nalesniki bo sie juz doczekac nie mogę.
 
Zapominajka a jeśli można wiedzieć jaką masz firmę?
Nikolaa co do gości to ja mam tak samo ,najlepiej mi w pod kocykiem i o dziwo ja nigdy w domu nie usiedziałam dłużej,a teraz ciężko z domu mnie wygonić ,gdyby nie p-kole synka to w ogóle bym nie wychodziła nigdzie.
Lorelain i kaka wracajcie szybko z dobrymi wieściami.
Co do dipherganu to zgadza się on powoduje senność i uspokojenie ,mój synek ma zapisywane w postaci syropu na kaszel nocny i ostatnio na wymioty,ale nie podaje mu bo się boję.Część lekarzy jest przeciwna temu leku i nie zalecają go kategorycznie.
Zjadłam ten mój wymarzony obiad ,zagryzłam roladą i nawet nie pytajcie jak się czuję :confused2:
 
kasik my polaczylismy nasz slub z chrzcinami i nie bylo tak zle;-) tylko u nas nie bylo typowego wesela tylko obiad w restauracji i o 22 bylismy juz w domu. A slub malutki bo tylko 17 osob.

marand ma racje jak dziecko placze to moze troche pokrzyzowac plany, u nas malutka plakala ale glownie przez babcie bo chcialy byc kochane i mnie odciazyc zebym nie musiala caly czas jej trzymac ale jak ja tylko zabieraly byl ryk i dopoki do mnie nie wrocila nie przestawala plakac....

a tu pare zdjec, sesja fotograficzna z maluchem moze wyjsc naprawde swietnie
DSC_0595.jpgDSC_0753.jpgDSC_1778.jpg9.jpg19.jpgDSC_1653.jpgDSC_1737.jpg
 
reklama
Do góry