reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
kasik my polaczylismy nasz slub z chrzcinami i nie bylo tak zle;-) tylko u nas nie bylo typowego wesela tylko obiad w restauracji i o 22 bylismy juz w domu. A slub malutki bo tylko 17 osob.

marand ma racje jak dziecko placze to moze troche pokrzyzowac plany, u nas malutka plakala ale glownie przez babcie bo chcialy byc kochane i mnie odciazyc zebym nie musiala caly czas jej trzymac ale jak ja tylko zabieraly byl ryk i dopoki do mnie nie wrocila nie przestawala plakac....

a tu pare zdjec, sesja fotograficzna z maluchem moze wyjsc naprawde swietnie

fajne fotki, tylko u Ciebie to już dzidzia tak z półroczna chyba podczas ślubu byłą, więc myślę że łatwiej to ogarnąć niż z niespełna 2-miesięczny maluchem, choćby pod względem karmienia
 
Mlody śpi więc znow wpadlam poczytać.A za chwile pedze smazyc nalesniki bo sie juz doczekac nie mogę.

w tych naleśnikach to chyba coś jest bo wiele z nas o nich ciągle pisze, ja przedwczoraj robiłam, wczoraj u siostry jednego zjadłam i dziś już od godziny chodzą mi po głowie, jeszcze chwila i chyba też pójdę robić:laugh2:
 
Scotland śliczne zdjęcia!!! Super wyglądaliście!

Co do ślubu to myśmy brali w 4miesiącu ciązy ,wszystko było już ustalone więc nie odwolywalismy a brzuszka jeszcze wogóle mi widac nie było. Robilismy małe wesele w swojskim gronie na 55 osób. Super to wspominam a mały w brzuszku wyhulał się do 5 rano!
 
marand z karmieniem byly jaja;-) bo mimo iz Mya wczesniej czesto pila sciagniete moje mleko z butelki to akurat w dzien slubu nie chciala nic innego tylko cycka:szok: zadne kaszki, sloiczki, mleko modyfikowane a znalesc ustronne miejsce i uporac sie z suknia nie bylo latwo:-p
 
scotland18 - dokładnie o to mi chodziło i chyba dlatego ja bym się nie zdecydowała na takie rozwiązanie, wiem, że za dużo nerwów by mi to zjadło, ale patrząc na wasze miny na zdjęciach wnioskuję że macie miłe wspomnienia;-)
 
Scotland śliczne zdjęcia, śliczna panna młoda, śliczna córeczka
marand jak bymmiała teraz brać ślub to na pewno bym od ciebie kupiła cudo:tak:

Nasmażylam 15 plackow ziemniaczanych zjadłam 4 a reszte wywaliłam i teraz mi jest strasznie niedobrze i mi śmierdzi wszędzie plackami:zawstydzona/y:
To byl kiepski pomysl z tymi plackami:no:
 
reklama
scotland..no laseczki piękne na tych zdjęciach :-)
Kaka, lorelain.. odzywajcie się szybciutko po wizytach!
patrycja, ja tez nasmażyłam placków,nawet wyszły, zjadłam ze 4 z dużą ilością śmietany i teraz mnie mdli..błee:cool:
 
Do góry