reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
Dokładnie Azorek, nie martw się na zapas. My tu wszystkie za Ciebie kciuki trzymamy i wierzymy, że będzie dobrze! Trzymaj się cieplutko i bądź dobrej myśli! Poukłada się niedługo wszystko i będą tylko dobre dni.
 
Azorek trzymam kciuki za dobre wiadomości
Marteczka współczuję sytuacji,szkoda,że w takim stanie ludzie potrafią zadręczać . Jedna osoba potrafi zatruć życie kilku,ale najważniejsze,że z G jesteś szczęśliwa i jak przejdziecie te najtrudniejsze chwile to zaświeci w końcu słonko-oby wszystko szybko się wyjaśniło pozytywnie dla Was

Mnie męczy gigantyczna zgaga już od wczoraj się zaczęła,ale aż tak mocno nie była uciążliwa
 
Azorek - wiem, że to łatwo tak mówić, ale rzeczywiście, jak mówią dziewczyny , jeszcze nic nie wiadomo. Ja wiem doskonale co czujesz, bo u mnie mąż będzie objęty zwolnieniem grupowym i pracuje właściwie ostatni miesiąc + wypowiedzenie, a w firmie tej pracował od 8 lat, więc nam też przy drugim dziecku przytrafiły się teraz cięższe czasy , ale najważniejsze to być razem, a życie samo się ułoży i to w dużej mierze od nas zależy - jak, w to wierzę i tak powtarzam mojemu kochanemu, bo to dla niego trudny czas, ale zbliża nas to jeszcze bardziej i wiem, że sobie poradzimy, trzymam kciuki, żeby u Was nie było problemów i żeby okazało się, że oboje martwiliście się niepotrzebnie :-)
\
 
Azorek, przyłączam się do dziewczyn i również trzymam kciuki żeby w Waszym wypadku wszystko poszło pomyślnie. Po prostu musi być dobrze.

Do mnie niedługo wpadnie przyjaciółka. Ja zrobiłam sałatkę gyros, a ona mówiła, że wpadnie z ciastkami z cukierni :-) W zamrażalniku mam też lody hehe. Lecę ogarnę jeszcze trochę bo Olek niezłego bałaganu narobił jak krzątałam się w kuchni.
 
Aguga06 na zgagę polecam migdały

oraz
Gdy zgaga nie daje nam zasnąć, dobrym sposobem jest picie szklanki zimnego mleka bez cukru przed położeniem się spać. Jeśli nie możesz pić mleka bez cukru, zastąp go miodem. Pij miętową herbatę lub napoje zawierające miętę
Pij zimną wodę w ciągu całego dnia, dobrze działa również mleko kokosowe. Na zgagę pomaga żucie listków bazylii
 
Ostatnia edycja:
Informacja dla mam ,z mojej okolicy!
Co piątek między godz.11-14 na tej stronie
Śląskie Mamy | Facebook
są pytania konkursowe -można wygrać atrakcyjne wejściówki ,karnety rodzinne do parków rodz. dziecięcych teatrów i inne imprezy w regionie
 
Sandy dziękuję. Właśnie piję mleczko,ale jutro kupię jeszcze migdały koniecznie.Z synkiem też męczyła bardzo i nie poszłam spać jak nie stało mleko przy łóżku
 
reklama
A muszę wam powiedzieć że dwa dni temu złapał mnie taki skurcz bolesny jak w połowie akcji porodowej. Nieźle się przestraszyłam, ale to był tylko taki epizod a tak to mam taki napięty brzuch. Też tak macie?

ja już tu kilka razy jęczałam, bo miałam taki skurcz tydzien temu i trwał ze 2 godziny ale wszystko jest ok. A co do napietego brzucha nie poradzę bo mój się chyba nie napina

moje sny są tak głupie, że boję się spać. Np śniło mi się, że urodziłam szczura zamiast dziecka i martwiłam się co ja ludziom powiem.

a dziś śniło mi się, że zepsułam okno u jakiejś baby w domu i tak się zdenerwowałam, że młode kopało jak szalone jakie było moje zdumienie jak się obudziałam a kopanie nadal czułam:szok: skopał mnie tak, że aż mnie obudził

Sandy widzę po suwaczku, że nie później niż pod koniec wakacji pewnie zafasolkujesz, bardzo ci tego życzę :tak:
 
Do góry