reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Mamba - nieźle Cię wyrolowali....w czwartek nie daj się bo tak to sobie będą w kulki lecieć do sądnego dnia....
Azorek - trzymam kciuki...lepiej już żeby Cie zostawili i wywołali poród bo niepotrzebnie się denerwujesz tylko....a co do krokietów to racja - zjedz to więcej siły będziesz mieć...

Pochwalę się - napisałam pół strony tej pracy:-D:-);-) i pewnie jeszcze się dziś za to zabiorę:tak:
 
reklama
mamba- współczuję, człowiek się nastawi, a tu nici, przyznaj, że chciałaś mnie spotkać na porodówce, tylko mnie będą ciąć, a Ty już bďdziesz dochodzić do siebie

Karola- gratuluję weny

azorku- mam nadzieję, że to już :-)
 
ooo Karola postęp w pracy!! dobre i pół strony :-)
azorek krokiety są warte przecierpienia skurczy. Czyżby ich regularność świadczyła o zbliżającym się rozpakowaniu - taką mam cichą nadzieję &&&&&&&&&&&&

a u mnie już są naleśniczki do wyboru: z serem, dżemem i szpinakiem.
Nawet kakao ugotowałam do kompletu
 
Ja dziś cały dzień przebimbałam. Zaczynam w pełni celebrować stan :-)

Karola gratuluję połowy strony!! :tak:
Azorek trzymam kciuki &&&&&&.

edit. Oglądam dobranockę na TVP1, bo mi się po pilota nie chcę sięgnąć :baffled:
 
Ostatnia edycja:
Karola.M. BRAVOOOOO!!
Azorek ściskam pięście za Was!!
Mina29 - kakałko... rozmarzyłam się
rofl.gif
a jeszcze nalesniczki do tego.. mniammm
Malinova ja bardzo czesto "ogladam" jakies trudne sprawy bo pilot za daleko....

Ja po lekarzu- Toska ma cale 2200g, wszystko w normie, bóle też w normie, wyniki z paciorka poznam za 2 tyg. Troche za mało wód płodowych. Wsio.
Dobrego wieczorka i nocki!




 
Sonka ok przyznaję się :sorry2: Ja po prostu chciałam Cię spotkać i podtrzymać na duchu no i obejrzeć jeszcze na końcówkę Michałka:-D
Malinowa Paula no to cię faktycznie leń niezły chwycił:rofl2:

Uuuuuu cos malutko Was tutaj dzisiaj no ale rozumiem że każda żyje wiadomościami od Azorka i czeka na jakiś konkretny rozwój sytuacji no ale niech sobie jeszcze podje tych krokietów :tak: Poród może poczekać a co:-D
A co u mnie próbuje ujarzmić swoje nerwy ale jak sobie pomyślałam o Sonce i widoku slicznego Michałka to nawet lepiej że w ten czwartek mnie przyjmą ;-)
 
A to ja się już pogubiłam... Ile będzie w tym tygodniu planowanych cesarskich cięć?

Dziś mam ten tydzień i dzień ciąży w którym urodziłam Szymonka :-D Z tym, że on o tej porze już był ze mną na oddziale a ja byłam cała ogłupiała, że to już koniec ciąży a początek zupełnie nowego rozdziału w naszym życiu :-D
 
mamba- co oznacza sformułowanie- końcówka Michałka:-D:-D:-D:-D

netika- ja mam niby na poniedziałe, ale spotkamy się z mambą w takim razie :-)

Paula- ja, która nienawidzę horrorów, obejrzalam sama !!!!!!Piątek 13-go, bo balam się wstać i wyłączyć tv, a pilota nie było pod ręką - tę traumę pamiętam do dziś
 
ja mam na przyszly tydzien cc i izunia ma na 21 chyba.

dopiero teraz doczytalam o azorku trzymam kciuki, mam nadzieje ze juz niedlugo pojawi info o nowym dzieciaczku
 
reklama
Do góry