reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

No wlasnie dziewczyny mam dylemat. Do rosmanowskich dostepu nie mam, a zwozic z pl raczej nie bede. Jesli juz to kaszki, bo te to tylko w polskich sklepach, a mnie tam nie po drodze. Pierworodnemu mieszalam, i gotowalam i uzywalam sloiczkow. Mam babycooka, wiec wszystko bylo na parze i staralam sie tez kupowac bio. No nic, tak sobie tylko rozwazam jak do tego podejsc. Smieszne, ale w niektorych sprawach czuje sie jakbym po raz pierwszy matka zostala. Jednak roznica 6 lat robi swoje.
 
reklama
Cześć dziewczyny dawno mnie nie było, ale w końcu mąż skończył remont i ogólnie brak weny na pisanie.
U nas pomału do przodu. Korzystamy z pogody i spacerujemy sobie. Maksymilian lubi spacerować, a ja przy okazji mogę troszkę zrzucić pozostałości po ciąży.
Widzę temat cyckowania nadal otwarty. Jak dla mnie grunt, ze dziecko najedzone i mama szczęśliwa reszta jest nieważna, ale niestety takie pytania jeszcze długo będą zadawane.

Szasta witaj :)

Paulinek u mnei zdecydowanie słoiczki :-)

MartoOcha u mnie na dzień dobry 62 i to tylko na niecały miesiąc, dlatego ja się cieszę, ze nie kupowałam 56. Teraz nosimy 68/74.
 
Carla ja tak samo jak Ty szczepiłam w szpitalu engerixem. W szpitalu ja tylko tym szczepiłam i widać, że rzadko ktoś tym szczepi bo babki były zdziwione. hehe ja też lubie tą strone:p
Paulinek bo cebula wzdymająca, a ocet nie zdrowy. Czosnek niby zmienia smak mleka. Ja będe gotować zupki bo mam eko warzywa z własnego ogródka, a i mięso eko sprawdzone od rodziny.
Martocha my mamy ubranka na 62, ale robią się już małe.
 
Ja juz nawet nie komentuje pytan dlaczego nie karmie cyckiem " bo nie" i tyle. Ile razy mozna opowiadac ta sama historie.
Dzisiaj poczulam plusy karmienia mm. Wkoncu napilam sie ulubionego winka. Tylko dwie lampki ale jaka przyjemnosc :)
 
szatsa nie przejmuj sie ludzmi... dziecko ma byc najedzone i szczesliwe a do tego potrzebuje tez szczesliwej mamy :)

ja pewnie bede sama gotowac obiadki ale na pewno skorzystam tez ze sloiczkow :) starsza jadla sloiczki do 1 roku zycia a jak juz miala czympogryzc to dostawala jedzonko ktore sama jej gotowalam juz bez miksowania....

my jeszcze niczym nie szczepilismy bo ciagle katar moze po nowym roku sie uda to bedzie miec juz 3 miesiace .... najchetniej bym poczekala do 6 miesiaca ... nawet nie wiem ile mloda wazy ;/ bo z katarem do przychodni przeciez nie pojde...

u nas zalezy jaka rozmiarowka... niektore dobre na 56 ale tak to nosimy 62 i juz po malu 68 tez dobre
 
Szatsa - mój to nawet kombinuje, żebyśmy małego sprzedali którejś babci na Sylwestra i się w końcu zabawili :D I też bym chciała już się wina napić, albo chociaż szampana, bo uwieeelbiam.

A my mieliśmy super noc :) Dawid trochę marudził wieczorem, ale jak zjadł o 20:00 to koło 22:00 zasnął. Robert miał czekać, aż wstanie na jedzenie, ale o 23:00 zrezygnował i się położyliśmy. Mały zbudził się o 3:00!! Zjadł (bardzo niedużo jak na 7 h bez jedzenia, bo 90 ml) i dwadzieścia minut później już smacznie spał i tak do 8:00 :) Zjadł troszkę, położyłam go do nas do łóżka i do tej pory drzemie :) Chyba ta pogoda tak działa. Ale grunt, że daje odpocząć ;)
W ogóle nie wiem, czy też tak mają wasze dzieciaczki, ale mój Dawid śmieje się w głos :D Aż trzęsie ramionkami tak się zanosi śmiechem ;)
 
reklama
mnie pediatra powiedziala ze jesli mm zje powyzej 1000 ml na dobe nie podajemy zadnych witamin, przy karmieniu sztucznym tylko wit D, przy mieszanym w jeden dzien sama D, w drugi D plus K, pozdrawiam:)
 
Do góry