reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

reklama
Dzieki Lussia za przyjecie. Poczytalam troche i widze ze byly juz pierwsze smutki:-(. Trzymam kciuki za wszystkie fasolki.
Jak widac na suwaczku mam juz synka, ktory nie moze sie doczekac kiedy zostanie Starszym Bratem.
Pozdrawiam walentynkowo:-)
 
I znowu wieczorne mdłości...myślałam ze to z głodu,zjadlam ale nie przeszło:/ do tego zapach ugotowanej kiszonej kapusty(ktora uwielbialam) doprowadza mnie do jeszcze większych mdłości:/
 
Witaj Paulinek.Skad jestes i ile masz lat?Ja mam coreczke w wieku twojego synka :-)
nnatalie04 ja mam mdlosci dzis przez caly dzien!!!!Nic nie pomaga.A przez zapach mojego ukochanego psa o malo nie zwymiotowalabym dzis :-(
 
a ja takie pytanie z innej beczki...czy któraś już coś przytyła?? bo ja jestem przerażona bo w ciągu osatniego miesiąca biodra poszerzyły mi sie o 7cm:wściekła/y:a na wadze przybyło mi 8kg...normalnie jestem przerażona takim tepem tycia....w żadne spodnie się juz nie mieszcze i zamówiłam sobie już ciążowe...:baffled:
 
Witaj Paulinek.Skad jestes i ile masz lat?Ja mam coreczke w wieku twojego synka :-)
nnatalie04 ja mam mdlosci dzis przez caly dzien!!!!Nic nie pomaga.A przez zapach mojego ukochanego psa o malo nie zwymiotowalabym dzis :-(

Mam 31 lat. Pochodze z Tarnowa, ale obecnie mieszkam w Belgii. Tez mam mdlosci i rowniez nic nie pomaga.
 
a ja takie pytanie z innej beczki...czy któraś już coś przytyła?? bo ja jestem przerażona bo w ciągu osatniego miesiąca biodra poszerzyły mi sie o 7cm:wściekła/y:a na wadze przybyło mi 8kg...normalnie jestem przerażona takim tepem tycia....w żadne spodnie się juz nie mieszcze i zamówiłam sobie już ciążowe...:baffled:

Jeszcze nie zaczelam tyc, choc zrobilo mi sie cos w rodzaju "sadelka":szok: i nie podoba mi sie to bo na brzuszek ciazowy chyba jeszcze za wczesnie? W pierwszej ciazy bylam dluuuugo "plaska".
 
reklama
a ja takie pytanie z innej beczki...czy któraś już coś przytyła?? bo ja jestem przerażona bo w ciągu osatniego miesiąca biodra poszerzyły mi sie o 7cm:wściekła/y:a na wadze przybyło mi 8kg...normalnie jestem przerażona takim tepem tycia....w żadne spodnie się juz nie mieszcze i zamówiłam sobie już ciążowe...:baffled:
ja jeszcze nie przytylam ale mam brzuch wystajacy z powodu rzadkiego załatwiania sie..przed ciąża codziennie a teraz raz na dwa trzy dni
 
Do góry