reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Bycie rodzicem to codzienna przygoda pełna wyzwań, ale też pięknych chwil. Chcemy poznać właśnie te momenty, które sprawiają Ci największą radość! Napisz w kilku zdaniach , co najbardziej cieszy Cię w rodzicielstwie, a możesz wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez Bella Baby Happy 💛<

reklama

Październik 2013:)

reklama
cześć dziewczyny! ja tylko na chwilkę bo mialam ciezki dzien


Landryna niezła rola ! :) ważne że mały ma się dobrze :D


witam nowe dziewczyny!


nnatalie fajny kotek :)
Paulinek ja bym mogła w kółko na słodko jeść :))


też miałam dzisiaj wizytę, opisałam krótko w odpowiednim watku, ogólnie jest ok :)


dzisiaj miałam rocznice z moim D. ale wyszła nijak, gdyż ja miałam ciężki dzień w pracy, potem wizyta a mojego D. boli brzuch i ząb i marudzi jak dziecko, zjedliśmy tylko wspólnie późny obiad i to wszystko, może nadrobimy w weekend.


padam, idę do łózka, pozdrawiam was!
 
dzięki dziewczyny za miłe powitanie :-)
powoli staram się doczytywać wasze posty od początku ale opornie idzie bo mało czasu a Wy bardzo "rozgadane" jesteście. :-)
Niestety jeszcze nie wiem kto u mnie zamieszkuje bo Młode nie chciało współpracować na ostatnim usg ale 19.06 idziemy na badanie wiec mam nadzieje ze się wyjaśni:-)
aniula99- miło mi że ktoś z okolicy,to w sumie blisko jak kiedyś do Łozienicy do pracy dojeżdżałam :-) a teraz mój lekarz pracuje w Goleniowie i się śmiał czy nie chcę rodzić w Goleniowie:-D

postaram się już być na bieżąco co by więcej monologów nie prowadzić ;-)
 
o witaj karoola- gdzies mi umknelas wczesniej- ale tutaj jak na tasmociagu dziewoje gadaja:p ale i dobrze wspieramy sie razem i fajnie jest- czasem sie posmiejemy czasem poplaczemy i popodtrzymujemy na duchu- czuje sie jak u siebie...a czytanie do pocztaku sobie daruj...nie dasz rady przed prodem- wdrzysz sie spokojnie:)

ja dzis bylam na wieczornej sesji moze cos fajhnego z tego wyszlo narazie przegladam zdjecia- wkleje cos jak bedzie warte pokazania swiatu :)
 
Witam wieczorową porą. W końcu doczłapałam się do netu. Deszcz mnie dobija...

Malta powodzenia w egzaminach.

Aniula w pierwszej ciąży od razu całkowicie odstawiłam kawę. W tej nie potrafię całkowicie zrezygnować i pije jedną słabiutką rozpuszczalną z mlekiem

Landrynka
strasznie szkoda mi Twojego synka. Pewnie niesamowicie trudno mu przełamać barierę językową.
Z tymi zawrotami głowy moja znajoma miała tak samo calutką ciąże. Sama z domu nie wychodziła, bo obawiała się, że zostanie gdzieś leżeć.
Dzidzia niezły numer Ci wywinęła! Gratulacje! Sama jestem ciekawa czy mój Bartus pozostanie Bartusiem ;)

Kamcia, bo najciemniej to pod latarnią jest ;)

Die Perle prawie posmarałam się ze śmiechu jak przeczytałam o Twoich wojażach tatusiowym autem! ALe fuksa miałaś kobito! Ja pewnie cały bok bym wyrwała!

osa truskaweczki wyglądają baaardzo apetycznie :)

Basiu, Karola
witajcie.

Dzisiaj przywieźli dla juniora łóżko piętrowe. Boziuu ale młody miał radochę! Od razu wspiął się po drabince na pieterko. Cale popołudnie na nim szalał, ale spać wolał z nami w sypialni :/
 
Witam a rana!!!
Znów słonko za oknem więc łatwiej podnieść się z łóżka i ruszyć do boju :-) Mąż poszedł odprowadzić córkę do przedszkola, zaraz jakieś zakupy i czeka mnie mycie okien. Wczoraj jedno już umyłam, bo stwierdziłam, że wolę na raty. M się zaoferował, że to zrobi, ale wolę sama, bo i tak pewnie musiałabym po nim poprawiać :-)
osa_24 u nas też ostatnio w domu królują truskawki i arbuz, pocieszam się, że objadam się, ale owocami a to zdrowe. Po ile u Was truskawki? u nas ciągle cena spada, ostatnio kupowałam za 8 zł, ale czekam na jeszcze niższą cenę:-)
żabcia_tbg znam ten ból szukania mieszkania, sami mieszkaliśmy na takiej malutkiej angielskiej wyspie Jersey 5 lat i też był ten problem, trzymaj się i nie poddawaj, znajdziecie wreszcie coś fajnego.
Landrynka_80 w takim razie gratulacje synka!! lepiej, że teraz wyszło niż dopiero po porodzie :-)
nnatalie04 tez biorę Febidion Classic, akurat był na dużej promocji jak byłam w sklepie. Też uważam, że sztuczne witaminy to w jak najmniejszych ilościach.
BASIA.J niezłą masz gromadkę w domu, zawsze marzyła mi się duża rodzina, tym bardziej, że z takiej pochodzę, ale trochę za późno się za to zabrałam.
die_perle Dawid Podsiadło, piękny głos, kibicowałam mu w X- factor, należała mu się wygrana!!!
joanna_84 gratulacje wczorajszej rocznicy!!! przyjdzie czas na świętowanie.
karoola który lekarz jeśli można wiedzieć?poród w Goleniowie? chyba nikomu nie życzę, sama też nie mam zamiaru tu rodzić :-)


 
dzien dobry witam sie z rana....w kiepskim nastroju z wiadomych wzgledow...zle wiesci osstanio u naszych dziewczyni czlowiekowi spada naprawde cala wiara w sprawiedliwosc :(

pogoda sliczna u nas w dalszym ciagu...ale jakos no przygnebiona jestem i niebardzo umiem sie z tego cieszyc...wierze mocno ze u pietruszki i takhisis bedzie dobrze...


a co u nas...w sumie nic...nudy na pudy - czyli toczy sie dalje wszytko w swoim tepie. za chwilke koniec roku szkolnego za niedlugo przyjedzie moj tato z tesciwoa na pare dni przed koncem roku a potem zabiera mnie i mloda do polski- ją na ok miesiac na wakacje a ja jade bo musze odebrac paszporty z urzedu wojewodzkiego, ale po tygodniu wracam...nie wiedzialam zabardzo czym wrocic- znaczy chodzi mi o srodek lokomocji..autobus to toyalna porazka...samolotme nie ma polaczenia bezposredniego z wroclawia...przewoznicy jezdza jak porypancy a te busy sa niezbyt wygodne..i zdecydowalam sie na pociag- odcinek miedzy wroclawiem a zgorzelcem pomecze sie w pkp..szalu nie bedzie ale potem juz sie przesiade w pociag niemeicki- a tam komfort jazdy ogromny :) ice ze stoliczkiem napojami jedzeniem wstac mozna.rozporstowac nogi, zjesc do toalety isc kiedy sie chce :) po doswiadczeniu z polskim pkp pocztakowo nawet o pociagu nie pomyslam ale potem przeciez wieksozsc trasy pojade db wiec bedzie fajnie:)
 
Dzień dobry, a raczej Dzień Pochmurny i nie chodzi mi tu o pogodę, ze tez nie może być dobrych 9 miesięcy dla wszystkich ciężarówek :-(. Pietrucha, Takhisis mocno trzymam kciuki i modle się za wasze maleństwa.

Perle uwielbiam jeździć pociągami nawet jak czasami komfort jazdy kiepski. Pamiętam za małolata jak się jeździło na wakacje pociągami na kolonie czy ferie i do babci :-). Wspaniale czasami o tym powspominać. Teraz to człowiek wygodny dupcia w auto i jazda, choć ostatnio obiecałam Oliwii, ze pojedzie pociągiem, bo bardzo chce, a jeszcze nie jechała.

Anula widzę, ze ci się nudzi. ja bym pozwoliła mężowi pomyć okna i bym się nawet nie zastanawiała czy będzie parę smug czy nie. Nie wiem ile prawdy w myciu okiem przez ciężarówki, ale jak dla mnie i ostatnie wieści wolę dmuchać na zimne.

Dziewczyny gratuluje wczorajszych wizyt i trzymam kciukasy za dzisiejsze &&&&&&

Rzuciłam okiem na truskawki i aż mi ślinka poleciała. Mniammmmmm

Uciekam troszkę mieszkanie ogarnąć i może przejadę się do przyjaciółki, ale nie wiem, bo coś jej dzieciaczki chorują.
 
reklama
Cześć Dziewczyny. Ja również jestem myślami z dziewczynami :( ja w pracy, Młody ogląda bajki . Ja piję kawkę i zjadłam princessę kokosową. Mi dziś się zaczął 23 tydzień. Jak ten czas leci... Dzidzia kopała mnie od 5.50 i teraz też kopie. Za to wczoraj miała lenia. Ciekawe czy to jednak dziewczynka czy chłopiec. Sorki, że mało składnie, ale z tel piszę.
 
Do góry