reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Cyntia85

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Lipiec 2013
Postów
4 044
Wygląda na to, ze mi przypada chluba założenia wątku dla kobietek, które zostaną mamami w październiku 2014 r. Witam serdecznie i zapraszam :-)
Patrząc po dacie owulacji termin porodu wypada mi na pierwsze dni października.
Ja mam 28 lat. To będzie nasze pierwsze dziecko. 2 fasolki straciłam i bardzo drżę o tę ciążę. Biorę Acard i Euthyrox (TSH 3,6). Bardzo mi zależy na zdrowym maluszku. 22 stycznia beta HCG miałam 110,4 mIU/ml, a progesteron 27,90 ng/ml.

Czy są już kobietki z terminem na początek października? :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
cyntia wow,super wieści :-) Gratuluję Ci serdecznie i mocno trzymam kciuki,żeby wszystko było ok.;-) Być może dołączę do Ciebie,ale...:zawstydzona/y:nie chcę zapeszać,póki co.
 
Hej ja prawdopodobnie zostane mama w pazdzierniku. co prawdke usg mam dopiero za 2 tyg ale cos mi sie wydaje ze termin wyznacza na 1 pazdziernika :)
 
Jaaaa cieee!!!! Pazdziernik 2014 :szok: to juz???!!! W takim razie zycze mamuski spokojnych 9 miesiecy!!!! Mamusia pazdziernikowej Nikoli 2012 ;)
 
Patti - witaj :-) Gratulacje! Robiłaś testy, tak? Długo się staraliscie? To będzie Wasze pierwsze dzieciątko?
 
Ostatnia edycja:
Hej Cyntia. Staralismy sie 17 miesiecy wiec duze zaskoczenie ze wreszcie sie udalo. Testy domowe robilam w srode ale dopiero w czwartek z rana pokazaly sie wyrazne 2 kreseczki. To bedzie nasze pierwsze dziecko. A jak u ciebie?
 
Witajcie Drogie Przyszłe Mamusie!
W piątek zrobiłam domowy test ciążowy i zobaczyłam dwie kreseczki. Jestem bardzo szczęśliwa, staraliśmy się o maluszka 3 miesiące i jesteśmy bardzo mile zaskoczeni, że już nam się udało. Z moich obliczeń wynika, że termin porodu będę miała wyznaczony na sam początek października :-)
To będzie nasz drugie Słoneczko:-D Synek Piotruś niedawno skończył 4 latka. O pierwszego dzidziusia staraliśmy się dłużej a za drugim razem poszło nam bardzo sprawnie!
W poniedziałek zadzwonię do mojego lekarza i umówię się na wizytę mam nadzieję, że potwierdzi on ciążę i jej prawidłowy rozwój.
 
reklama
Hej Dziewczyny!

I ja! I ja! :)

Wszystko wskazuje na to, że na początku października zostanę Mamą :) To moja pierwsza ciąża, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze! Nie staraliśmy się o dziecko, ale dopuszczaliśmy myśl o nim - nie staraliśmy się, że nie zajść :D

Wiem, że to jeszcze wcześnie, ale czy zastanawiałyście się już jak powiedzieć rodzinie/ mężowi/ przyjaciołom i kiedy to zrobić? Ja już cieszę się na samą myśl obwieszczenia światu radosnej nowiny, ale chcę poczekać na nieco pewniejszy moment (jestem po testach, ale jeszcze przed wizytą).

Gratuluję wszystkim i mam nadzieję, że nasze Fasolki będą rosły jak na drożdżach! :D
 
Do góry