reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Wanna mowicie? A ja głupia umylam wszystkie szyby w drzwiach...5 par po 5 szyb, każda z dwóch stron plus jedne drzwi całe ze szkła. Mojej to nie wzruszylo, a ja mam zakwasy w udach i plecach. To jak odpoczne to przelece łazienkę, bo na razie nawet mi sie brzuch nie spial.
Ja myślę, ze nasze dzieci chcą przyjść do bardzo czystych domków. Śmieje sie, ze robię porządki burzujskie, czyli w miejscach, które mi wcześniej nie przyszły do głowy, a potem przy dziecku też pewnie długo sciereczki nie zobaczą. Aaaa, mycie kontaktów i gniazdek nie dziala, nie ma sensu próbować.
Mąż nie może sobie wybaczyć, ze tydzień temu umył okna :-).
 
Ja dzisiaj mialam wene wiec prasowalam 3 godziny potem ukladalam to "rozmiarmi" i jeszcze uznalam ze troche dywan wyczyszcze :-D i jestem z siebie dumna.
Wymyslilam ze ciuszki na wyjscie dla stasia dam do torby z wozka zebyoj M mi potem nie mowil ze on nie wie co ma zabrac:-)

Aaa dziewczyny siara mi leci haa a juz myslam ze mnie to ominie.

Ja chce juz poniedzialek i wiedziec co u stasia i czy sie bardziej "otwarlam" hehe
 
Rjoanka hehe moj dom tez nigdy nie byl (i juz nie bedzie w najbllizszym czasie) tak czysty:)

Ta wanna zdzialala cuda bo znowu musialam emigrowac do kapieli z goraca woda - ale to sama przyjemnosc w takiej czystej miec skurcze. Tym razem skurcze dluzsze i mocniejsze. Tylko powiedzcie dlaczego znowu od razu co 5 min? Pewnie straszaki - i co znowu jutro skakanie po mezu i mycie wanny? Zanim urodze to predzej emmalie z niej zetre:D
 
Ale produkujecie 

Wrocilam padnieta ale zakupy udane. Zatem prezentuje bryke dla moje pannicy :
Kurcze cos mi sie zdublowal post -sorki. Jesli chodzi o fotelik to zdecydowaliśmy się na Recaro.

Ja tez uwielbiam ostre, wczoraj wtrabilam caly sloiczek piri piri oprocz porzadnego czyszczonka nicccc. Dzis w planach akcja:mąż. Za jego zgodą lub bez!
 

Załączniki

  • 1411225541454.jpg
    1411225541454.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 74
Ostatnia edycja:
reklama
Oj ale produkujecie. Myślałam, że w weekend będzie spokojnie. Ale te pierwsze porody zmobilizowały nas.

Kotulcia: jesteś bardzo odważna. Ciekawe kto się bardziej bał: Ty czy zwierz.

U nas przytulasków nie ma z racji mojej tendencji do infekcji. Poczekamy aż urodzę i dojdę do siebie. Ale seksik też mi się śni.

Mizzah: wozik dla bobo fajny. Kołyska też.

Ja dziś jestem też mega zadowolona, bo kupiliśmy wanienkę na stelażu z wężykiem odprowadzającym wodę, używkę za 50 zł. Będzie łatwiej przy kąpaniu :tak:

No to która następna się rozpakuje?
 
Ostatnia edycja:
Do góry