reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Dzięki dziewczyny za słowa otuchy. Próbowałam wszystkiego... Schody , spacery, ćwiczenia , chili con care itp... No nic zobaczę co powiedzą mi jutro. Dobrze ze żyjemy w czasach gdzie potrafią wywołać poród bo nie wiem ile jeszcze bym w tej ciąży chodziła ;) Swoją drogą zastanawiałam się co jest z moim ciałem nie tak że samo nie rozpocznie porodu... Nie które pytania pozostaną bez odpowiedzi ;) miłego dnia dziewczyny i jeszcze raz dzięki :)
 
reklama
Cyntia świetny ten twój maluszek,a jak się uśmiecha na tym filmi ku.
Mój dopiero zaczyna pomału reagować na głosy i jakieś umieszki też zaczynają się pojawiać
 
Kobietki, UWAGA, UWAGA :)
Mam propozycję, by z naszego październikowego wątku zrobić wątek ukryty. Będą miały do niego dostęp tylko dodane przez admina osoby, czyli nikt z zewnątrz nie zobaczy co piszemy (i automatycznie stare posty też staną się niewidoczne).

Co do osób, które dodać, to sugeruję, by dodać te, które zgłosiły narodziny swojego maluszka. Cześć z tych kobietek teraz mniej się udziela, no ale to zrozumiałe przy dzieciaczkach. W końcu niekażdy korzysta z aplikacji w telefonie ;) Mogę skontaktować się z każdą z tych osób z zapytaniem czy planuje bywać i w miarę regularnie się odzywać w wątku.

Co myślicie o ukryciu się przed światem?
 

Cyntia85 -
ja tez u Was jestem bo na wyższym lewelu jesteście niż listopadówki ;-) Na liście mnie nie ma ale zgłaszałam Adasia że wylazł w październiku :-)
 
reklama
Do góry