reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Garmelka :-D:-D :-D zlituj się kobieto :-D posikam się dzisiaj ze śmiechu! Ale czy ja wiem czy to takie obrzydliwe? Toż królik sama trawę wpierdziela ;-)
 
reklama
Garmelka
hahaha padłam;-) i rze do monitora;-)

ja sie boje krów bo za młodu mnie ganiały,tzn ja biegłam a ona za mna,koni,kogutów,kaczek...brrr masakra;-) krów i konia sie boje do dzis;-)

dobra ie piec ten sernik

hahha ale sie garmelka usmiałąm.
 
No... Nie ma to jak sie śmiać z cudzego nieszczęścia co ? :) hehe

A ja jednak robie ta rybę po grecku dzis bo jutro do rodzicow muszę wziac a rano jeszcze jedno ciacho bede robiła wiec ruszam dupsko! Adijo laski!!!
 
Moja Hania dalej śpi, Mati sie bawi a ja gotuję obiadek i robię salatkę na jutro.

Uwaga uwaga, szczyt sieroctwa: próbowałam znaleźć jakieś dokumenty które są na półce obok choinki. Choinkę potrąciłam, przewróciła się, połowa bombek pobita :( Coś mam dzić zły dzień...

Garmelka, dobre z tymi bobkami królika :)

Ja gdzieś o 16 musze jechać jeszcze do decathlonu bo mój tato zażyczył sobie pod choinkę kijki do nart, no i cos symbolicznego dla tesciów musze kupić. Najgorsze że z dzieciakami musze jechać bo mąż późno wróci.

Edit: składałyście już może wniosek o becikowe? Ja sie właśnie za to wzięłam, bylam już u gina po to zaświadczenie że byłam pod opieka przed 10 tc, nie mogę znaleźć aktu urodzenia Mateusza :( Składałyście oświadczenia o dochodach i wysokości składek zdrowotnych czy zaświadczenia miałysci? Jak oświadczenia to skąd kwoty brałyście? Z pit-ów?
 
Ostatnia edycja:
agniecha83 - sam wniosek każda gmina ma swoj, wpisz w szukarke mops + swoje miasto u nas jest:

1. Wypełniony formularz wniosku.
2. Dowód osobisty lub inny dokument tożsamości (do wglądu).
3. Skrócony odpis aktu urodzenia dziecka lub inny dokument stwierdzający wiek dziecka.
4. Pisemne oświadczenie, że na dziecko nie została już pobrana jednorazowa zapomoga z tytułu urodzenia się dziecka (np. przez drugiego z rodziców).
5. Zaświadczenie lekarskie lub wystawione przez położną potwierdzające, że kobieta pozostawała pod opieką medyczną nie później niż od 10 tygodnia ciąży do porodu (zgodne ze wzorem z rozporządzenia) – nie dotyczy osób będących prawnymi lub faktycznymi opiekunami dziecka, a także osób, które przysposobiły dziecko.
6. Dokumenty stwierdzające wysokość dochodu rodziny:
oświadczenia członków rodziny o dochodzie podlegającym opodatkowaniu, osiągniętym w roku kalendarzowym poprzedzającym okres zasiłkowy;

kwoty z PIT-a najlepiej
prawie jak do pożyczki :confused:


garmelka - ja wkładam do ciepłej wody, a rybę to nawet zamrożoną można piec, zależy co z nią chcesz robić
 
Ostatnia edycja:
reklama
Garmelka - ja to ślepa jestem przeczytałam "jak mam przyspieszyć rozmnażanie dorsza" :p i przez chwilę zachodzilam w glowe ale jak to ? ;)

Sito i na gotujaca się wodę troszkę potrzymac
 
Ostatnia edycja:
Do góry