reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Hej hej wiem, że relacje z wizyt w innym wątku i zaraz to zrobię, ale muszę Wam tylko na szybko napisać, że jestem przeszczęśliwa bo wreszcie zobaczyłam żywe i szybciutko bijące serduszko!!!!! :-):-):-) Wow co za widok i uczucie! Kruszynka ma 13 mm. Dziś jestem już rozanielona na maxa :-)
 
reklama
rjoanka, tsh w ciąży powinno być ok 1 - 1,5 (wcześniej było do 2 czy nawet 2,5 ale wg najnowszych badań to trochę za dużo). Asiulka87 nie ma racji, normy dla kobiet w ciąży są inne niż dla pozostałych i akurat co do tsh wszystkie laboratoria mają je takie same! Ile tobie wyszło?

A teraz ogłoszenia parafialne, choć widzę, że już mnie Lisica wyręczyła, za co dziękuję:
ostatni raz dodaję do tabeli dziewczyny, które swoje dane podają mi tu w wątku zamiast na priv, o co wielokrotnie prosiłam.
Uzupełniam tabelę w wolnej chwili, nie zawsze wtedy, kiedy nadrabiam wątek i nie będę później przekopywać się przez kilkadziesiąt postów, by znaleźć wasze.
Dziękuję za uwagę.




No proszę i jeszcze komentarz w wątku bez komentarzy - kochane moje, czytajcie co się do was pisze, błagam.
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny :)

jestem tu nowa - wczoraj zrobiłam test - 2 kreski i polecialam na bete wynik 18,4 - czyli 3 tygodniowa ciaza... bardzo sie boje ze dostane @ i czar prysnie :( jednak zamierzam zostac z Wami az do 29 października :)

W którym tc wybrałyście sie do lekarza?
 
reklama
pisałam do Was i się przedstawialam ale post sie nie wysłal.

Jestem Kasia, mam 24 lata i wczoraj zrobilam test - ujrzałam dwie kreski - polecialam na bete i wynik maluuutki 18,4 ale jest - czyli 3tyg. ciąza :) mam nadzieje ze zostane z Wami do konca :)
 
Do góry