reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Renisus - ja w Szwajcarii, mają dobra czekoladę ;)

Co do cyca, to jak pompowałam na początku to zauważyłam, że z jednego lepiej leciało niż z drugiego, może to cos w tym stylu? Mojej to nie przeszkadzało, a teraz to nie pompuje i nie wiem jak leci.

Ogólnie to widzę, ze to co mówią, ze po 3 miesiącach jest łatwiej to chyba prawda. Bo widze i ćwiczenia i książki :)
 
Oj dziewczyny podziwiam Was za tą mobilizację i siłe do ćwiczeń... ja to bym nie mogła ani ręką ani nogą ruszać. Nie wiem czy to przez tą szarą burą pogodę czy przez chorobę dzieci. Hania miala ostatnio ospe a dziś pediatra wysluchala nam zapalenie oskrzeli. :( i pewnie bedziemy następne 2 tyg siedzieć w domu.
Jeśli chodzi o zmiany na policzkach naszych pociech to Nikuś też ma prawie od urodzenia i dzis w koncu nowy pediatra dał nam maść robioną na te krostki. Szyjkę ma też w krostach ale to pewnie zaparzone bo robi się z niego kluska i skóra na szyi nie ma dostępu powietrza;)
Betti- Niko przez około dwa miesiące też mial problem z lewym cyckiem. Nie ogarniał go ale wkoncu juz się nauczył. A o ile to krocej karmienie trwa.
Sorki dziewczyny, że tak pisze z doskoku ale kilka dni temu mialam usunięty ząb ósemkę i jestem nie do życia. Tak boli że uuuu! Dzis pojechalam na kontrole z tym bólem i okazało się, że coś się tam babrze. Po wizycie od razu lepiej ale jeszcze muszę odespać.
Pozdrawiam i życzę wszystkim Ciociom spokojnej nocy! ;)
 
Mizzah premium? Macie problemy z wysypka?? (mizzah czytam Was od samego początku i ile ja się z Tobą naplakalam jak tak ciężko przezywałas początki laktacji, baby blusa ehhh... ) tule mocno!
 
Mizahh patrz IMG_1345.jpgIMG_1406.jpgIMG_1409.jpg
Karola miała takie cos na buzi,az ciepłe.Tez podejrzewałam skaze ale po kremie znikło.
Dzis dr mowiłam o tym ulewaniiu i ze moze alergia ale mowila ze jezeli znikło po kremie to nie alergia.Suche ma aby zgiecia stóp
 

Załączniki

  • IMG_1345.jpg
    IMG_1345.jpg
    16,2 KB · Wyświetleń: 48
  • IMG_1406.jpg
    IMG_1406.jpg
    27,2 KB · Wyświetleń: 58
  • IMG_1409.jpg
    IMG_1409.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 47
Ostatnia edycja:
Tak premium czyli ten lipil. No my wysypki nie mamy a takoe troszkę szorstkie zresztą kilka chyba 2-3 stron wkleilam fotki z dziś . I tez kupki w miare ok ( oprocz ostatnich ale to przyziebienie. Dzieki Agaa no niestety strzelilo mnie porządnie po porodzie. Dziękować Bogu ze mam to za sobą
 
Łooooo Domka to Pola w życiu takich czerwonych polikow nie miała. Kupiłam dzis Emolium do kapieli i balsam. Zobaczymy co to za cudo. No ulewanie to wiesz na dwoje babka wrózyła.
 
reklama
Mizzah :-* kurcze my dosłownie parę na brodzie i na policzku. Zobaczymy co bd jutro bo dziś wciągneła 120 młoda i śpi..

Oooo matko Domka i to sobie tak ooo za jednym razem wyszło???
 
Do góry