reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Garmelka -co do moich zębów to musiałam usunąć-bo nie nadawały się do leczenia -na zębie pojawiała się plamka w ciągu dwóch dni przy czyszczeniu by ją zaleczyć i zaplombować kruszył się w pył cały ząb-a leczenie : zaleczenie każdego kanałowo i odbudowa całego zęba też nie zdawała egzaminu -bo taki ząb wytrzymywał góra miesiąc i ukruszał się przy dziąśle .
Tak więc po konsultacji w kwietniu {tej na której ginekolog uznał ,że nie jestem w ciąży tylko to klimakterium:wściekła/y:}w ciągu miesiąca usunęłam wszystkie zęby, by w maju mieć piękny państwowy uśmiech z białymi ząbkami.
"jazda"z paniką była po wizycie u ginekologa w lipcu ,kiedy to stwierdzono ,że moje "klimakterium" ma 27 Hbd i waży 1500g i urodzi się w październiku.....
Tak więc po porodzie Kubuś miał więcej badań niż standardowy noworodek ,leżeliśmy 5 dni na obserwacji , ale znieczulenie stomatologiczne nie miało negatywnego wpływu na jego rozwój
 
reklama
Mi tez lekarka powiedziała ze w ciazy nie jestem a ze w złym miejscu wyrosła mi ósemka i podeszła ropą to miałam rendgen , antybiotyki, usuniętą ósemkę, i silne przeciw bólowe leki. Dobrze ze małej nic się nie stało. Swoją drogą sama nie wiem czemu uwierzyłam tej lekarce skoro nigdy jej nie ufałam.
 
Justine kochana to w sumie dobrze że to tylko e-coli bo ona fajnie reaguje na antybiotyki. Są gorsze bakterie i bardzo dobrze że to nie one się do naszych dzieci przypałętały. Nam CUM zrobi nasz lekarz na swoim oddziale bo ma taką możliwość. On każde dziecko po przebytej infekcji dróg moczowych bada w kierunku tego refleksu. Trzeba to sprawdzić i ewentualnie leczyć żeby ewentualna bakteria nie uszkodziła nerek. Was napewno też skieruja na ty badanie, dla świętego spokoju.
Życzę ci dużo siły!! Wiem jak ciężko jest jak człowiek umeczony a trzeba w sobie znaleźć siły żeby myśleć pozytywnie. Ja jak byłam na chirurgii dziecięcej i widziałam jak biedne niektóre dzieci, na jakie choroby chorują to pomyślałam sobie ze moje to jednak w sumie okaz zdrowia :-( nigdy tego nie pojme dlaczego takie niewinne maluszki muszą tyle cierpieć :-(


Aga zaraz ci wysle na priv namiary :-)


Moje dziecię o 5 rano postanowiło sobie urządzić pogawędkę ;-) tak klepała że my usnelismy a ta chyba dalej gadu gadu ;-)
 
Jak Hania miała katar to dawałam jej ten nasivin i działał super więc polecam :)

GARMELKO, sto lat sto lat niech żyje żyje nam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wszystkiego co najlepsze i spełnienia wszystkich marzeń
 
Garmelka-- niech jej gwiazdka pomyślności nigdy nie zagaśnie, a kto z nami nie wypije niech pod stołem zaśnie!! 100 lat!!!!! To ile to już?? Osiemnaście??? :-D :-*
 
reklama
Garmelka wszystkiego najlepszego;-)

Agniecha masc na guzki?A mój guz w piersi tez jakby mniejszy,
moze zniknie?

Słonko,no narazie skóra sliczna ale bede obserwowac,starsza miała zapalenie
skóry przejsciowe,a testy wyszly ok ale robione długo po
zapaleniu takze jakas alergia przejsciowa

Mizach nie boj sie nasivinu u nas katarek i nasivin i po 2 dniach kataru nie było,wiec daj niech sie nie meczy bidulka.

Asz moja tez 13.01 konczy 3ms

My wstałysmy bo nas smierdzaca sprawa obudziła;-) ale widze Karoli dzis chumor dopiuje.bawi sie w macie.Potem szuramy do biblioteki..
 
Do góry