reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Domka wypożycz sobie Greya to się tak zaczytasz że zapomnisz że trzeba mężowi obiad ugotować :-D no chyba że już Greya zaliczyłaś ;-)
 
reklama
Oh, widzę, ze impreza na forum! Garmelka - sto lat!! Powiedz jak świętujesz?

Sandy - współczuje przejść. Jak to jest możliwe, ze lekarz sie nie zorientuje, ze jesteś w ciąży na badaniu?? Ja byłam w chyba w 6tym tygodniu, zrobiła usg i było widać, chociaż serduszko jeszcze nie biło.

Judy - masz racje: każde dziecko jest inne i naprawde nie ma co porównywać. Z drugiej strony patrząc - czym pózniej zacznie np. chodzić, tym pózniej trzeba będzie mieć oczy dookoła głowy ;)

Renisus - tak, na widoki naprawde nie moge narzekać. :) co mi przypomina, ze czas na spacer, bo pogoda po południu ma sie popsuć. Jak dobrze pójdzie to moze jeszcze kawkę po drodze zaliczę ;)
 
Cześć Mamuski!
Nie odzywalam sie bo grudzień na wariackich papierach miałam.
Najpierw mi zrobił sie stan zapalny na kości ogonowej :-( wiem że śmiesznie to brzmi ale jak mi chirurg to rozcinal żeby ropa wypłyneła to do śmiechu mi nie było.
Później starszy sie przeziebil a po tygodniu antybiotyku zrobiło sie zapalenie płuc i prawie 2 tyg w szpitalu spędził a że mały na cycu to mąż z nim siedział a ja im jedzenie dowozilam i miałam straszne wyrzuty sumienia że nie mogę z nim być :'( a jak już wyszedł to okazało sie że w tym szpitalu rotawirusa zlapal i znowu szpital ale na szczęście na dowóz tylko na kroplówkę bo nie był odwodniony.
Życzę Wam Wszystkim żeby ten rok był Szczęśliwy i nasze dzieciaki nie chorowały a z resztą sobie radę damy.
 
Marika greya zamówie bo u nas na wichurze tylko punkt biblioteczne,doworza z gminnej,ale gminna mamy fajna,non stop nowowsci sa,i pani która je zamawia lubi moje klimaty wiec mam co czytac;-) ale dzis jak bede zamowie jak maja niech przywiezie bo slyszalam ze fajne;-)

A Aga chciała :-):-):-)harego potera
 
Mizach tez mam yen w kropelkach,zapusc mowie ci.

Agniecha oby to było to;-)Kciuki;-)

A mnie sie w 1 piersi zrobil dzis taki nawal ze az grudy sie zaczely robic,ostatnio tyle tego mleka ze szok;-)
 
Aga a jakie badania masz zrobić?

Domka ja czasem też mam takie cyce jakby miały wybuchnąć. To jak mała częściej je a potem już tyle nie chce a pokarmu się naprodukuje więcej. Przystaw ja niech wyssie bo jeszcze ci się zastój zrobi.
Wasze dzieci też się za uszy ciągną podczas jedzenia? :-)
 
reklama
Moje dziecko spało dzis 21-8 i jak zasnęła w czasie karmienia tak spi nadal. Moze to jakaś narkolepsja?? ;) albo odsypia dwie ostatnie noce bo była marudna i późno chodziła spac. Dawno z takim spokojem nie jadłam śniadania :)
Jakis sezon na te katary. P jest przeziębiony i boje sie zeby małej nie zaraził.
Mizzah a próbowałaś maść majerankową pod noskiem posmarować?
Moja ciąga uszy, nos i trze oczy. Ostatnio tak sie uderzyła w głowę ze sie rozruszała aż P wbiegł do sypialni zapytać co ja jej robie.
 
Do góry