reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Czarna, ja kladlam na mate od 2 tygodnia zycia. Mam taka ala kokon i gra tam muzyczka. Mysle ze dzieki temu przywyczaila sie niej. Jak juz zaczynala kumac to przenioslam ja na duza mate. No i tutaj istne szalenstwo odchodzi, smieje sie, krzyczy i szarpie zabawkami. Potrafi ponad godzine tak sie bawic, dzisiaj zaczyna przekrecac sie na boczek, ale tylko prawy. No i przesuwa sie na prawa
strone. Niestety przez ulewanie nie moge jej samej zostawic na dluzej bo juz kilka razy mi sie krztusila. A co jak nie daj boze nie uslysze. Dlatego jak cos robie, to i tak co chwile u niej sprawdzam.

Cyntia moj jak mial taciezynski to gral na playstation:( No ale on gotuje, ja prawie wcale nie wchodze do kuchni. Az boje sie co tam zastane jak w koncu wejde.
29 przylatuje jego siostra wiec wtedy zrobie sobie generalne pozadki, wlacznie z mycie okien. On sprzata, ale tak po chlopsku i wszystkiego nie widzi.

Alez u nas pienkna pogoda, bymysmy prawie 1,5g na spacerku. Wyjatkowo mala spala.

Dziewczyny wczoraj zauwaylam ze zwisa mi kawalek skory miedzy klemensia a odbytem:/ taki gil na centymetr. Myslicie ze to pozostalosci po hemoroidze z ciazy?
 
reklama
Judy - tak smaruje mascia pod noskiem.

Agaa - tak mam i używam :) a do jakiego kina sie wybierasz? Ja mam sterylizator Aventu ale bez funkcji podgrzewania.

Marrika - a cooo zainteresowana :D???

Babina - no piękny jezorek. Twój widzę tak kulturalne bo moja to się nie piesci i cały wywala jak ziejacy pies.

Domka - a jak to mozna dostac :p,??
 
Mizach zarejesttrowałam sie w klubie hipp i kliknełam ze chce próbki.I przed porodem wysłali mi paczke mokrych husteczek a dzis to.Jutro pojade wykorzystam te kupony,bo 20% to sporo;-)
 
Rjoanka: ale pytanie zadałas. Kurczę nie pamiętam dokładnie ale na pewno jak w spacorowce będzie siedzieć i będzie na stałych posiłkach. No i u nas spacery bez obaw o awanturę zaczęły się, gdy młoda zaczęła chrupki kukurydziane jeść. To się okazał niezawodny uspokajacz. Wtedy właśnie przestałam się stresować dłuższym spacerami.

Garmelka: 100 lat. Dużo zdrowia i radości z maleństwa.
 
Ostatnia edycja:
Nie nadążam dziś za wami.

Czy u was też zmiotlo gdzieś z powierzchni ziemi wszystkie mamy z wózkami? Dziś nie spotkałam na spacerze ani jednego wózka.

Ja długo chodziłam na spacery w czasie drzemki, ale to tylko dlatego, ze Marcela nie chciała w dzien spać w domu. Ale nigdy nie miałam problemu z jej zachowaniem w wózku kiedy nie spała, zawsze grzecznie siedziała.
 
Dziewczyny dzisiaj odkryłam sposób jak pranie spokojnie powiesić! Jak mała śpi to włączam nianię i zabieram odbiornik ze sobą do suszarni :-D czemu wcześniej na to nie wpadłam???


Czarna właśnie w 2 i 3 części już tyle sexu ni ma ;-) robi się romansidło jak nic :-D


Można maluchom maść majerankowa smarować pod noskiem? Bo kupiłam i jest napisane ze po 1roku można. I ona na zatkany nos czy na cieknace gile?



Mizzah no zainteresowana! Sexi papi :-D ale nie chce Garmelce prezentu urodzinowego odbijać :-D
 
reklama
Do góry