reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

magda to że dziecko robi kupkę co pare dni przy karmieniu piersią jest całkowicie normalne oczywiście jeśli widzisz że z tego powodu nie boli go brzuszek,nie jest wzdęty,nie męczy się że tej kupki nie ma.Dziecko ma prawo trawić całkowicie mleko. Mój synuś jak był na piersi też robił kupkę co pare dni i nikt nie mówił że to jest nienormalne. A co nie co wiem bo z zawodu jestem pielęgniarką. Mam dłuższą przerwę w pracy ale coś tam jeszcze pamiętam:)
 
reklama
Slonko - mój robi teraz rzadziej, ale widzę, że się z tym męczy. Podnosi nogi do góry, wierzga nimi, napina się i jest nerwowy. Poplakiwanie tez sie zdarza. To może oznaczać ból?
 
Dzień walki z katarem nr 3. W akcie desperacji Podałam ten Nasivin Soft. Wieczorem i dzis rano....ile razy go podawalyscie? Kiedy nastąpiła poprawa? No i czy po też odciagalyscie....
Mialam wyjść z nia na spacer i szczerze juz sama nie wiem bo plucha jest i wietrznie. Ale środę, czwartek siedzi w domu. Kurde...


P.s przenoszę się na zamkniety i czekam na resztę :)
 
Ostatnia edycja:
Magda6m w sprawach kup i ich braku to ja ekspertem chyba jestem niestety :-/ tak sobie pomyślałam że lekarz kazał ci wprowadzać te owocki żeby obserwować czy te kupy się pojawia częściej czy nie. Ale myślę że nie ma się co martwić bo wiadomo że pokarm kobiecy może wchłaniac się w całości. Choć jest to bardzo stresujące. No i oczywiście jeśli nie ma boli brzuszka, wzdeć i płaczu przy robieniu kupki to myślę że nie ma się bym martwić. No ale lekarzem nie jestem więc zanim podejmiesz decyzję skonsultuj się z zaufanym lekarzem :-)
 
Olek ma 13 tygodni. Zazwyczaj na drugi dzien bez kupy zaczyna byc marudny i placze/ krzyczy brzy kazdym baczku, brzuszja nie ma twardego, ale bardzo sie prezy.A baki tak smierdza, ze mozna zwymiotowac.A ten lekarz jest najlepszy w okolicy i ja juz nie mam do kogo isc. Sama juz nie wiem co robic.On mi kaxal dawac mu po pol lyzeczki zeby pobudzic m.in. prace jelit.
 
Dzień walki z katarem nr 3. W akcie desperacji Podałam ten Nasivin Soft. Wieczorem i dzis rano....ile razy go podawalyscie? Kiedy nastąpiła poprawa? No i czy po też odciagalyscie....
Mialam wyjść z nia na spacer i szczerze juz sama nie wiem bo plucha jest i wietrznie. Ale środę, czwartek siedzi w domu. Kurde...


P.s przenoszę się na zamkniety i czekam na resztę :)

Mizzah jak moja miała katar podawalam 3 razy dziennie witamine c po 3 kropelki i robiłam inhalacke z soli fizjologicznej. Przeszło po jakichś 3 dniach

Olek ma 13 tygodni. Zazwyczaj na drugi dzien bez kupy zaczyna byc marudny i placze/ krzyczy brzy kazdym baczku, brzuszja nie ma twardego, ale bardzo sie prezy.A baki tak smierdza, ze mozna zwymiotowac.A ten lekarz jest najlepszy w okolicy i ja juz nie mam do kogo isc. Sama juz nie wiem co robic.On mi kaxal dawac mu po pol lyzeczki zeby pobudzic m.in. prace jelit.

Co do tych problemów z kupa i ppdawania owoców przyjaciółce pediatra kazał 2 razy dziennie przez gaze wyciskac sok z jabłka - po jednej lyzeczce także widać różne szkoły są...
 
Magda a masz dietę bezmleczna czy wszystko jesz? Śmierdzące bąki mogą oznaczać ze jednak wypróżnienie powinno wcześniej nastąpić i wytwarzają się takie cuchnące gazy. A kupa jak pachnie? Też tak cuchnie? Jest luźna czy raczej trochę zbita? Jest w niej śluz? Moim zdaniem powinnaś słuchać lekarza skoro masz do niego zaufanie. On dziecko widział i badał. Kotulcia bodajże też mówiła że coś straszakowi podawała szybko do jedzenia za porada lekarza, ale nie pamiętam co niestety.
 
magda no jeśli przy purtaniu krzyczy no to może oznaczać że coś jest nie tak..kurcze no na wprowadzanie nowych rzeczy trochę wcześnie mi się wydaje ale w sumie lekarz zna się na tym i wie co robi...no a może spróbuj mu podawać jakiś probiotyk-on też wpływa na flore jelit,może to by mu pomogło.
 
Nasz junior dziś sobie super pospał-od 21-4.00,teraz dokazuje na macie.
Ja nie jestem na diecie karmiącej-Kuba nie ma problemów z stolcami,wzdęciami.
Miałam być bezmleczna ,ale jak wykluczyłam mleko ,to siadła laktacja ,tak więc dieta bez ograniczeń
 
reklama
Agaa 1987 muszę mu ta ziajke na ciemieniuszke kupić ale praktycznie już nie ma po tej robionej maści. Jeśli chodzi o kupy to też słyszałam że na piersi dziecko może robić co kilka dni ale mój mały jak jeden dzień nie zrobi to też taki zły. Ostatnio jak złapałam rotawirus to miałam mniej mleka i kupiliśmy bebilon pepti ale Moje dziecię ma go w nosie i nie chce. Na szczęście już mam wiecej mleka to mu nie daje. Tylko że za tydzień mam obronę na uczelni i nie wiem jak to będzie.
 
Do góry