reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Różyczkowa,ja krem wyrzucam po sezonie( rzecz ma się też wszystkich kosmetyków, apteczki, syropkow, etc. dla dzieci, jak stoją otwarte już kilka miesięcy, to do kosza, w razie potrzeby to kupuję nowe opakowanie) :)
 
reklama
Cześć:)
Ja wczoraj cały dzień robiłam porządki w szafach to i czasu na net nie było, ale teraz jesteśmy lżejsi o trochę rzeczy...kocham ten stan:-D
Co do dnia dziecka to Mały dostał szczeniaczka kiwaczka z fp a starszy lego. Zadowoleni obaj jak najbardziej:-D
Pozdrawiam!
 
Hej ;) no u nas maly dostal kosteczki do kapieli a starszy (czytac maz) lego ;p to tak specjalnie bo chcial mlodu kupic a on jeszcze za malutki... Wiec kupilam dla jaj mezowi ;) wkoncu to tez takie dorosle dzieci.
Wracajac do tematu pracy:
Rozyczkowa ja tez bym chyba wolala do zlobka ale u nas nie ma.. W domu mam jeszcze tesciowa a jej to rozne durnoty do lba wpadaja.. Wiec mam nadzieje ze moj dzieciak nie bedzie okrecony o 180 stopni jak mamusia bedzie z pracy wracac ;( juz teraz sie stesknilam ;)
 
Ja tak na raty pisze..
U nas wczoraj wieczorem pojawila sie goraczka i chrypka... Tak mysle ze moze od zeboli bo wyzynaja sie 1i 2 gorne ( 4 naraz) ...
 
reklama
Ja tak na raty pisze..
U nas wczoraj wieczorem pojawila sie goraczka i chrypka... Tak mysle ze moze od zeboli bo wyzynaja sie 1i 2 gorne ( 4 naraz) ...
A wysoka ta gorączka?Pytam bo mi pediatra mówiła, że od zębów to może być max 38,5C i trwać dwie doby. Co do chrypki to ja ostatnio byłam z Małym na osłuchaniu bo kasłał i też miałam nadzieję, że od zębów, ale pani dr powiedziała, że to jakiś mit z tym kaszlem przy ząbkowaniu i żebym nie zwalała na takie rzeczy bo o ile dziecko ma wówczas sporo śliny i rzeczywiście może się np nią zakrztusić, ale tylko tyle, tak samo odniosła się do kataru.
 
Do góry