reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Ja jak pomyśle o nocnym wstawaniu, kolkach i płaczach to sie cieszę, ze moj fasolek jeszcze w brzuchu mieszka i mamusi spac daje:)
Ale po paru kopniakach w pęcherz pewno zmienię zdanie
 
reklama
Beatka tyko uważaj z tymi oknami! :-) nie forsuj się za bardzo :-)
E z tą pracą to naprawdę nie jest źle :-) jestem historykiem i to akurat kocham :-) :-)
Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest kiedy macica się stawia? I twarda to rzeczywiście jak kamień przy dotyku czy jak??

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tekila mi czasami sie stawia i czuje to tak, ze jak naciskam lekko na brzuch to normalnie moze ją wyczuc pod palcami jest wlasnie bardzo twarda i tez czuc jakby balon w brzuchu
 
Beatka - Ty z oknami nie kozacz, u mnie od początku ciąży mąż myje

ja się na łaziłam po sklepach szykując Mile, i jak na razie mi starczy, średnio lubię zakupy robić ;-) ;)

dziś piątek z naleśnikami, znając moje potwory to będę musiała usmażyć minimum 30 :-p
 
Dziewczyny kurczę dziś mnie mocniej te więzadła bolą :-( tzn w sumie głównie te z lewej strony gdzie jest Dziecko najczęściej. Nic innego mnie nie boli tylko tam z lewej w okolicy pachwiny to chyba jest... nie wiem czy to naprawdę normalne?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry