reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

A bo czytam na biezaco i jak temat mnie nie interesuje lub nie dotyczy to sie nie wtracam:)
Jezdze codzien na ktg ale cisza to w sumie tez nie informuje bo zero zmian.
Maly wczoraj caly dzien sie ruszal mi tak dziwnie i mialam wkręty.
Mialas skurcze? Mnie wczoraj tak jakby cos lapalo i na plecy troche promieniowalo ale tak delikatnie tylko pod wieczor.
Ja na koty sie dre ostatnio bo jak nienormalne sie zachowuja ,zlosliwce chyba czuja ze nie beda tu pępkami swiata lada moment.
 
reklama
Betka i ja sie na nie dre też zlosliwe france sie robią. No mialam co z tego jak przeszlo. Jeszcze po schodach szybko przeszlam z nadzieją, że sie rozkręci i nic
 
Ja dziś od rana zestresowany mam wizytę o 16 ciekawe co mi powie lekarz mam nadzieje ze szyjka się obniżyła bo juz wpadam powoli w panikę żeby nie przenosić mąż teraz będzie miał parę dni wolnego to akurat młody mógłby się ruszyć
 
No a ja na dobitke spotkalam w szpitalu dzis kolezanke ze szkoly rodzenia pamietam ze z terminem byla za mna jakos dalej a w pt urodzila coreczke szybko jej poszlo gladko i wez sie nie martw i nie wkurzaj.
 
Świstak powodzenia :)
Beatka pomysł ze ona juz po nocach nie spi, cycki ja bolą i marzy zeby dziecko choć na pare godzin wcisnąć z powrotem, wyspać sie, najeść i w spokoju poleżeć w wannie:)

Julianign jak Twoja wczorajsza wizyta?
 
U mnie w porządku :-) córeczka 3100 waży :-) skurcze na ktg mi wychodził , dwa nawet do 70 doszły, a lekarz nawet nic o tym nie powiedział , więc chyba te skurcze z ktg tak na prawdę nijak się mają do zbliżającego się porodu :-) jutro jadę do takiej kliniki gdzie bym chciała rodzić to może tam dowiem się jeszcze czegoś ciekawego bo ten mój lekarz prowadzący to jakiś mało wylewny ;-) jak często macie wizyty w ostatnim miesiącu ? bo u mnie stwierdził , że wszystko jest dobrze więc spokojnie za dwa tygodnie się mogę umówić
 
ja miałam ostatnią wizytę 21.09 ale tylko l4 mi wystawiła i nara. z tym ze ja juz mam skierowanie do szpitala no i usg mi robil ten co wypisywal skierowanie bo moja nie chciała. ..

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja ostatnio miałam dwa tygodnie temu wizytę tydzień temu ktg i dziś wizyta ciekawe kiedy na ktg mnie wyślę i ile da mi l4 czy tydzień czy dwa
 
Do góry