reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Moja ma z allegro za 60 zl rybki i projektor, bardzo lubi zwlaszcza projektor.
Faktycznie interesuje sie przez jskies 15 min, a wieczorem projektorem zajmuje sie nawet 30 minut
 
reklama
Wiki to chociaz popatrzy,my mamy ta z fp te misie z peojektorem,
moj stwierdzil ze co ja wogole kupilam za g*** ze maly nawet nie patrzy ma to i sie wkurze to ją sprzedam..
 
Może mało kolorow? sama nie wiem. Nasza nawet przykrecadlo interesuje bo jest czerwone :p
W ogole powiem wam, że moja pieknie trzyma główkę, co prawda nie lubi leżeć na brzuszku, ale jak juz leży to wysoko podnosi i patrzy na wprost, nawet wcale jej nie opada. Jestem bardzo dumna :) i piastki prawie wcale juz nie są zacisniete. Chyba w koncu wyluzowalam.
U nas pogoda tragiczna ciągle leje
 
Beata a może za wcześnie dla niego na karuzele? W zasadzie powinno je się chyba po 12 tygodniu dopiero włączać .. Może wiesz za jakiś czas polubi. Mój synek raz chwile patrzy a za chwilę płacze albo w ogóle jest mu obojętne, ale przecież one się niedawno urodziły :-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dajmy jeszcze czas z ta karuzela później napewno będą się interesować ostatnio rozmawiałam z mama pół rocznego brzdacu i mówiła ze dopiero teraz zaczyna się interesować zabawkami ze wcześniej też ale teraz skupia większą uwagę na to i tak myślałam że moja tez tak jakoś bardziej ja interesowały zabawki
 
Ja się cieszę, że mam duchu wózek w domu, bo jak taka pogoda jest to Małego wystawiam na balkon z nianią :-) on ma świeże powietrze a ja nie muszę moknąć;-) a na balkonie nie wieje i wiadomo nie pada ;-)

Ja się śmieje, że jak nasz mały nie miał ani jednej zabawki to teraz nagle na chyba z 10 różnych i tylko dwie go czasami interesują :-)
Ale liczę na to, że niedługo reszta będzie też fajna, zwłaszcza taka żyrafa Sophie :-)

Wczoraj przyjaciółka przywiozła mi kolejne rzeczy na 68 i znowu mamy całą komodę pełna ;-) ale dzięki takiej ilości rzeczy mogę robić pranie raz na dwa tygodnie B-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja interesuje sie zabawkami, lubi metkowca, kontrastowe tablice i wszelkie grzechotki. Na prawde dlugo potrafi skupic uwagę, aż sama sie dziwie.chociaż ja ciagle musze byc w pobliżu
 
Ja jakos nie pomyslałam o zabawkach dla małego jeszcze, za to zakochał sie w choince:)
 

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    872,6 KB · Wyświetleń: 79
reklama
Do góry