reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Czesc Dzidzia. Myslalam ze juz nikt tu sie nie odezwie [emoji6] ja zadnych kombinezonow juz nie zakladam tylko spodnie i kurtke. Mam kilka kurtek i w zaleznosci od pogody zakladam. Do tego czapka i chustka i kocyk. Jeszcze w gondoli sie miesci ale za niedlugo do spacerowki sie bedzie musial przesiadac !

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzidzianapokladzie forum trochę umarło bo wszystkie dziewczyny siedzą na zamkniętym. Kombinezon jeszcze zakładam zimowy, tylko kocyk daje cieńszy.
 
To musze mojej małej kupić jakąś kurteczke, bo tego kombinezonu tak nie lubi:p no właśnie moja też niedługo nie będzie się mieścić w gondoli. Oby już ta zima nie wróciła;)
 
reklama
Do góry