reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Patka nie lubi to nie lubi nic nie zrobisz :) różne dzieci mają preferencje i tyle. Także spokojnie, nauczy sie obracać to może sama zczai o co chodzi i polubi
 
Dzięki za odp.
Moje pierwsze dziecko i nie mam doświadczenia :-)
Już bym chciała żeby siedział.
A ja u was z ząbkami? My narazie czekamy i zaobserwowałam że go dziąsła swedzą, i dzisiaj ciotka zasugerowała mi że powinnam smarować je jakoś maśćią
Jak to było u Was?


my mamy dwa ząbki, pierwszy już nam sie wyrznął przed 4 mc a tydzień później kolejny

to moje pierwsze dziecko wiec tez jestem pełna obaw ale spokojnie- każde dziecko się inaczej rozwija wiec nie wpadam w panike
 
Hej ;) no moja się przekręca, ale raczej tak leniwie i częściej z brzuszka na plecy i też nie codziennie, ale fajnie też już dupkę podnosi do góry [emoji14]
Co do zębów to nie wiem po czym po znać że dziąsła są rozpulchnione, ale ja tam sądzę że u niej do zębów jeszcze daleko.

Napisane na XT1072 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tekila moj dzis spal 3 razy po pol godziny. Jak idziemy na spacer to i dwie godz. Potrafi pospac. Ogolnie spacerowy jest a w domu ciezko ze spaniem. Co do przewracania na brzuch i na plecy to moj od 4 mies. Kula sie bez przerwy. Kupilam spacerowke i chyba niedlugo sie przesiadamy . A wy jeszcze w glebokich wozkch wszystkie?

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny :-)
U nas ze spaniem to jest różnie, każdy dzień jakoś inaczej, ciężko coś zaplanować i zrobić.
Teraz budzi się już przed 6 i raz śpi 2 razy dziennie rano drzemka 40 min a później dużo zabawy i w południe nawet czasem 3h
A jak to drugie spanie jest tak godzinkę to o 17 jeszcze 3 spanie i też tak 40 min
Ale ładnie mi zasypia tak 19-20 w łóżeczku bez żadnego bujania tylko karuzela i z tego bardzo się cieszę :-D
 
Do góry