reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Moja zaczyna pełzakować do tyłu i się denerwuje, że zabawki się oddalają od niej :p Bije ciągle brawo, przybija "piątkę" i gaduła z niej wielka. Próbuje się odwracać, czasem wyjdzie, czasem nie.
 
reklama
Oh to mojej do brawo czy przybijania piatki daaaaleko. Na stanie nasze dzieci maja czas, im pozbiej tym lepiej. Nie ma sie co martwic. A jak pelza to chyba juz niedlugo zacznie raczkowac. Moja pierwsze kroki miala 4 marca, pozniej dwa tyg przerwy, bujanie, czworakowanie na dloniach i stopach a dopiero pozniej na kolanach.
 
O to moja tylko się przekręca i odpycha się nogami jak leży na plecach. A na brzuchu leżeć nie lubi i jest taki płacz że szok... Ale jest bardzo wesoła sle też i nerwus straszny.
 
U nas nadal bez raczkowania ale co się dziwić jak nasz Wiktorek jest dzieckiem prawie ciągle na rękach noszonym :p a ma już 7.5 miesiąca, także mógłby już zacząć się sam przemieszczać ;) za to 4 zęby już są :D no i biega jak pod pachy się go trzyma, przybija piątkę i patrzy w okno jak się pytamy gdzie jeżdżą brum brum :p
 
E tam! Każde dziecko zrobi wszystko w swoim czasie. Jedne w wieku 10 miesięcy będzie chodziło a inne poczeka jeszcze z pół roku i będzie dobrze.
Dla dziecka tak naprawdę ważne jest aby wszystko robił jak najdłużej bo nigdy już tych partii ciała nie będzie mogło ćwiczyć[emoji39]
Dzieci to nie szczury, żeby robić wyścig[emoji52]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry