reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Moja Ada raczkuję od 8 miesiąca, jedzeniem większych kłopotów nie ma. Ale mamy alergie pokarmową na bmk, jaja i wieprzowinę . :((( A nas alergikiem nikt nie jest :((
 
reklama
Hej[emoji4]
U mnie Borys też raczkuje i wstaje i chodzi wzdłuż mebli[emoji4]
Późno usiadł miał hmm chyba 8 miesięcy
Poza tym nadal jesteśmy na samym cycku [emoji28] nie chce nic kompletnie jeść... Ale jako, że swoje waży pediatra nie wszczyna alarmu.
Ma coś koło 10kg i piękne baleronki na rączkach i nóżkach..
Chciałabym, żeby jadł bo jestem strasznie ubezwłasnowolniona ale siłą go nie zmusimy..
A tak poza tym to pewnie norma[emoji4]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
8 miesiecy to raczej taka norma. ;)
Moja od 6 miesiąca podnosiła się z pół leżenia do siadania na bujaczku. A tak jak normalny dzieć usiadła właśnie w 8 miesiący. U nas taki przełomowy był 8 miesiąc bo zaczęła raczkować, siadać jak dzieć, wstawać. :)
U nas mimo 5 posiłków cyc co 2 godz ;)
 
Miki usiadł kolo 8 mc a raczkuje od 9 mc, wstaje gdzie się da i to mały rozraniala o wyglądzie aniołka [emoji1]
Jesteśmy na cycusiu dalej. Karmimy się na żądanie ale je też stałe posiłki. Gotuje mu sama ale słoiczki też czasem zje. Za dorosłym jedzeniem aż się trzęsie [emoji23] zjadlby wszystko gdybym tylko mu dała :)

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@MartAo oj u nas to w ogóle długa historia.
Od początku pediatra wmawiał nam AZS, Ada ma ŁZS potwierdzone przez dermatologa dr n med.
Od początku kp kazał mi być na diecie bez bmk. No a ja głupia posłuchałam... Wg naszej Pani alergolog to mogło przyczynić się do alergii Ady.
Po zjedzeniu jajka mała miała obrzęk ust, to samo po wieprzowinie a po jogurtach np ulewała. Już kupę czasu nic nie dostała takiego, a ja jem wszystko i w żaden sposób się to na niej nie odbija. Więc istnieje nadzieje,że wyrasta z tego. ;)
 
reklama
Do góry