reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Ja nie pracuje chociaż już bym chciała ale niestety nie mamy z kim małej zostawić a z nikim obcym ona też siedzieć nie chcę najlepiej z mama lub tata dla niej
 
reklama
Zapraszam na moja nowo założoną grupe na fb " mama być " dawno sie nie odzywalam. Pamietam Was za czasów ciąży. Fajnie byłoby pogadać w latwiejszy sposób i pochwalić sie i bobasami. Pozdrawiam
 
Ooooo noooo tutaj to już prehistoria [emoji4]

Laura to wogole przy was wszystkich wymięka [emoji23]
Raczkuje i dopiero zaczyna stawać. Ruda i zębów ma 2 w porównaniu z Zuzi [emoji23][emoji23]

Ogólnie jest cudowna oprócz swojego marudzenia to charakterek ma niewiem po kim przecież nie po mnie [emoji23]

Kupiłam jej ostatnio pierwsza lalkę jezuuu taka cudna różowa z smoczkiem
Butla interaktywna Za kuzwa 120 zł i co ?? I gowno [emoji23][emoji23] ona ma w dupie lalkę woli transformersy brata [emoji24][emoji24][emoji24]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do pracy ja sie nie wybieram napewno do pójścia do przedszkola także jeszcze hoho a potem zobaczymy co bedzie [emoji4]

A jesi mowa o spaniu to Laura od początku spi w łóżeczku w swoim pokoju [emoji846]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry